موضوعات
ضمیمه

معلمی که جاودانه شد

نویسنده:
همزمان با روزهای نخست سال تحصیلی در اقدامی خداپسندانه، اعضای بدن بانوی فرهنگی کهگیلویه و بویراحمد در یاسوج به بیماران نیازمند اهدا شد.
1396/07/05
به گزارش ایسنا، مرحومه معصومه آقایی 53 ساله از اهالی روستای «سرآبتاوه» که بیش از 20سال در مدارس یاسوج و روستاهای اطراف تدریس کرده بود، هفته گذشته در منطقه «تنگ سرخ» به دلیل تصادف دچار خونریزی مغزی و به دنبال آن دچار مرگ مغزی شد.
با رضایت خانواده نوع‌دوستش 5 عضو بدن وی شامل دو کلیه و کبد و قرنیه ها از بدن وی جدا و جهت پیوند به بیماران نیازمند به بیمارستان ابن سینا شیراز انتقال داده شد.
محمدرضا ایرانی پور، همسر مرحومه می‌گوید: مرحومه خود کارت اهدای عضو داشت و در محیط زندگی و مدرسه اعمال خیرخواهانه به ویژه برای دانش آموزان نیازمند انجام می داد. ثریا آقایی، معلم و خواهر معصومه آقایی نیز می‌گوید: خواهرم خود بخشنده بود و در انجام اعمال خیر پیشقدم می شد و اینک مرگ وی نیز با زیبایی بخشش پایان یافت.
مرحومه معصومه آقایی از معلمان پرتلاش شهرستان بویراحمد چند روز پیش در مسیر شیراز به یاسوج در محل پل ورود به استان براثر تصادف خودرو دچار مرگ مغزی شد و دخترش نیز در این حادثه جان سپرد.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code