اصفهان

نژادمهدی: اوضاع ذوب‌آهن در نیم‌فصل دوم عوض می‌شود

نویسنده: نوید دانازاده/ اصفهان - خبرنگار
باخت پرگل ذوب‌آهن در مقابل پرسپولیس بیش از هر چیزی حاصل عملکرد ضعیف بازیکنان ذوب‌آهن درون زمین بود که باعث شد بازیکنان پرسپولیس بتوانند برتری خودشان را به صورت تمام و کمال به نماینده فوتبال اصفهان تحمیل کنند...
1396/09/13
باخت پرگل ذوب‌آهن در مقابل پرسپولیس بیش از هر چیزی حاصل عملکرد ضعیف بازیکنان ذوب‌آهن درون زمین بود که باعث شد بازیکنان پرسپولیس بتوانند برتری خودشان را به صورت تمام و کمال به نماینده فوتبال اصفهان تحمیل کنند. دریافت 4 گل به این معناست که خط دفاعی ذوب‌آهن روز خوبی را در مقابل حریف خودش نداشته است. محمد نژادمهدی اولین بازیکنی است که در گفت‌وگو با همشهری پاسخگوی دلایل باخت تیمش می‌شود.
  • چه شد که با این نتیجه عجیب و غریب به پرسپولیس باختید؟
ما برای گرفتن امتیاز به تهران رفته بودیم و می‌دانستیم که بازی بسیار سختی در مقابل حریف داریم. به نظرم بازی را بد شروع نکردیم و بعد از اینکه گل اول را خوردیم، تا قبل از گل دوم فرصت‌های خوبی داشتیم و در جریان بازی می‌توانستیم به گل برسیم که نشد. بعد از گل دوم هم یک پنالتی به دست آوردیم که فکر می‌کنم اگر آن پنالتی گل می‌شد تیم ما به بازی برمی‌گشت.
  • ولی قبول دارید که ذوب‌آهن در نیمه دوم نتوانست نمایش خوبی در برابر حریفش داشته باشد؟
پرسپولیس در این بازی از حمایت هوادارانش برخوردار بود و بازیکنان این تیم هم به دنبال قطعی کردن قهرمانی خودشان در نیم‌فصل بودند. بعد از گل سوم هم برگشت به بازی خیلی سخت بود. بهترین فرصت همان پنالتی بود که آن را از دست دادیم. پرسپولیس هم به‌خوبی از فرصت‌هایش استفاده کرد و در ضد حملات بسیار خطرناک بود.
  • فکر می‌کنید چرا ذوب‌آهن در این فصل دچار این شرایط شده است؟
بازیکنان تیم کم‌تجربه نیستند و همین تیم 2 عنوان قهرمانی جام حذفی را در کارنامه خودش دارد. امسال شرایط تا حدودی عوض شده و بازیکنان جدیدی به تیم اضافه شده‌اند. این شرایط برای تیم‌ها پیش می‌آید. ما سال‌های قبل هم این شرایط را داشته و نتیجه نگرفته‌ایم. ممکن است شرایط بد گریبان هر تیمی را بگیرد. به طور مثال سال گذشته شرایط استقلال خوب نبود اما در ادامه نتایجشان تغییر کرد.
  • در بازی مقابل پرسپولیس خط دفاعی شما روز خوبی نداشت. دلیل این مساله چه بود؟
محمدزاده از ترکیب اصلی تیم دور بود. البته خط تهاجمی پرسپولیس هم بازیکنان قدرتمندی دارد. ما تمام تلاش خودمان را به کار گرفتیم ولی گاهی اوقات بدشانسی هم به سراغمان می‌آید. در این بازی هم پرسپولیس هرچه زد، به گل تبدیل شد. اگر بخواهیم واقع‌بینانه نگاه کنیم، ذوب‌آهن شرایط خوبی ندارد و ما تلاش می‌کنیم برای تیم شرایط را مساعد کنیم. بعد از بازی با نفت فرصت و تعطیلی کمک خواهد کرد که به شرایط خوب برگردیم.