اصفهان

نفرات برتر المپیاد روستایی معرفی شدند

نویسنده:
گستردگی اصفهان در حوزه روستاها عملکرد هیأت روستایی و عشایری را تحت‌تأثیر قرار داده و برگزاری المپیادهای ورزشی متعدد راهی برای توسعه ورزش در بین روستاییان بوده است...
1396/09/12
گستردگی اصفهان در حوزه روستاها عملکرد هیأت روستایی و عشایری را تحت‌تأثیر قرار داده و برگزاری المپیادهای ورزشی متعدد راهی برای توسعه ورزش در بین روستاییان بوده است.
به گزارش همشهری، نهمین دوره المپیاد فرهنگی ـ ورزشی روستاییان استان اصفهان به مناسبت هفته وحدت و بسیج به میزبانی ورزشگاه شهید بهشتی فلاورجان برگزار شد که با قهرمانی تیم جرقویه اصفهان به پایان رسید.
در رشته لی لی مستقیم مقام اول به یونس عرب مختاری از جرقویه اصفهان رسید و مقام دوم را هم امیرحسین سرمستی از آران و بیدگل کسب کرد و مقام سوم هم نصیب محمدرضا رضایی از نایین شد.
در رشته دویدن با گونی مقام اول را حسین کیانی از فلاورجان، مقام دوم را محمدجواد یوسف‌زاده از کاشان و مقام سوم را سجاد قاسمی از فلاورجان کسب کردند. در رشته هفت‌سنگ مهارتی مقام اول به ابوالفضل براتی از مبارکه رسید و محمدحسن میرزایی از کاشان و آریا رضایی از شهرضا دوم و سوم شدند.
در رشته تیر و کمان سنتی مقام اول به محمدطاهر کیان‌ارثی از فریدن رسید، باقر خاشعی از لنجان و محمد اسماعیلی از جرقویه اصفهان دوم و سوم شدند. در رشته گل کوچک مقام اول نصیب تیم نطنز شد، تیم نجف‌آباد در رده دوم قرار گرفت و مقام سوم هم به تیم دهاقان رسید.
در رشته دال پلان مقام اول را محمدحسین عارف‌نیا از شهرضا، مقام دوم را حجت‌الله صالحی از جرقویه اصفهان و مقام سوم را فرامرز منفرد از جرقویه اصفهان کسب کردند.