گیلان

صدای همشهری

نویسنده:
از آنجا كه یكی از سیاست‌های روزنامه همشهری، انعكاس مشكلات شهروندان در حوزه‌های مختلف است، شهروندان عزیز گیلانی می توانند از این پس در تمامی ساعات مسائل، دیدگاه‌ها و مشكلات خود را با شماره تلفن 88932308 021 یا از ساعت 11 تا 13 از طریق شماره 33230073 با ما در میان بگذارند و یا آن را از طریق ایمیل برای ما ارسال کنند. gilan@hamshahri.org
1396/09/11
افزایش قیمت نان فانتزی
با اعلام خبر افزایش قیمت نان و قبل از اینکه نانوایی‌های رشت نرخ نان‌های خود را بالا ببرند اول نان فانتری‌ پزان دست به کار شدند و قیمت را افزایش دادند. مثلا قیمت یک عدد نان باگت به متوسط ۴۰۰ تومان رسید، هرچند که برخی هم آن را به قیمت منصفانه یعنی همان ۲۵۰ تومان قبل می‌فروشند.
حاتم‌زاده- رشت

گرانی شیرینی
قیمت انواع شیرینی در رشت واقعا گران و در حد بالای شهر تهران است، درحالی که اینجا درآمد مردم خیلی کمتر است. از طرفی برای برخی جشن‌ها واقعا ناگزیر از خرید شیرینی و کیک هستیم. آیا قیمت‌ شیرینی هم مثل نان در تمام کشور یکسان تعیین می‌شود؟
یعقوبی- رشت

فرسودگی سرویس‌های مدارس
درست است که سرویس‌های مدارس ساماندهی شدند و امسال همه کارت ویژه داشتند اما کیفیت برخی از این خودرو‌ها واقعا پایین است و فرسودگی خودرو‌ها باعث می‌شود که نتوانند به‌موقع خودشان را به خانه و مدرسه برسانند و باعث تاخیر می‌شوند.
راغب- رشت