قم

صدای همشهری

نویسنده:
ستون صدای همشهری برای بازتاب دادن مشكلات شما شهروندان قمی است. مواردی منعكس می‌شوند تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای گفتن مشکلات خود با شماره 88932308-021 یا 37745047-025 تماس بگیرید.
1396/09/07
   خطر سقوط کودکان در چاه فاضلاب
در ۴۵ متری کشاورز به سمت شنبه‌‌بازار چاه‌های فاضلاب را بدون سرپوش رها کردند. در این منطقه سوله ورزشی وجود دارد و خطر سقوط کودکان در این چاله‌ها هست.
یکی از اهالی محل

  نصب پل عابرپیاده
در قسمت انتهایی بلوار جمهوری نرسیده به میدان امام حسین(ع)، که چند ماه اخیر راه‌اندازی شده، هر روز شاهد تصادف‌ها و مرگ‌ومیر حاصل از این تصادف‌ها هستیم. با توجه به این که در آن سوی بلوار 2 مدرسه وجود دارد، این خطرها بیشتر هم می‌شود. با پیگیری‌های انجام‌شده سرعت‌گیرها نصب شدند ولی تأثیری در این روند صورت نگرفته است. از شهرداری منطقه درخواست داریم نسبت به نصب پل عابرپیاده در این محدوده اقدام کند.
یک شهروند
  • پاسخ روابط عمومی شهرداری قم: با تشکر از پیگیری شهروند به استحضار می‌رساند نصب پل عابرپیاده تابع شرایط خاص از جمله طرح در شورای ترافیک است. با این وجود به اطلاع اهالی محدوده انتهای بلوار جمهوری قبل از میدان امام حسین(ع) و نزدیک دبیرستان حضرت مریم(س) می‌رساند مراحل ساخت پل در حال انجام است و فونداسیون پایه‌های پل اجرا شده است و در حال رفع معارض‌های برق هستیم که پس از رفع مشکلات به زودی سایر قطعات پل نصب خواهد شد.


  گلایه از ضعف آنتن‌دهی
هرچند بارها به خاطر ضعف اینترنت همراه اول از طریق همشهری به مسئولان اطلاع‌رسانی شده ولی برای چندمین بار از شما درخواست می‌کنیم که به گوش مسئولان برسانید اینترنت در شهر قم ضعیف است. خیلی‌ها روزی و کسب و کارشان به اینترنت مربوط می‌شود. راننده تاکسی اسنپ هستم و به دلیل ضعف اینترنت خیلی مواقع نمی‌توانم سرویس بگیرم. لطفا اطلاع‌رسانی کنید.
محمد ونک

  زندگی در حریم برق
در یکی از خانه‌های روستای پاجیان قم سیم برق از وسط خانه رد شده است. به اداره برق مراجعه کردیم و گفتند اگر شکایت شود بررسی می‌کنند. لطفا رسیدگی کنید.
یکی از اهالی روستا
  • پاسخ روابط عمومی شرکت برق استان قم: این ساختمان در زیر شبکه برق ساخته شده و قبل از ساخت در حریم شبکه برق باید به اداره برق برای رفع حریم مراجعه می‌کردند. اگر حادثه‌ای رخ بدهد ناظر برق ساختمان باید جوابگو باشد؛ چراکه نباید اجازه ساخت می‌داد.