آذربايجان شرقی

صدای همشهری

نویسنده:
88932308-021 یا 35533791-5 [ستون صدای همشهری برای نوشتن مشكلات شما آذربایجانی‌هاست، معضلاتی كه منعكس می‌شوند تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای بازگو کردن مشکلات با ما تماس بگیرید.]
1396/09/05
   نبود مخزن زباله در محلات قدیمی تبریز
 ساکنان ، محلات قدیمی تبریز از جمله شتربان از نبود مخزن زباله داخل کوچه‌ها رنج می‌برند. در صورتی که زباله‌ها در ساعت مقرر به پاکبانان تحویل نشود ، باید زباله‌ها را تا صدمتر بلکه بیشتر به صورت دستی تا مخازن  زباله در خیابان حمل کنیم.
محمد معروفی – تبریز

   فروشگاه‌های مواد غذایی مدارس را کنترل کنید
فروشگاه‌های داخل مدارس نیازمند کنترل بیشتری از سوی مدیران هستند. فروش انواع خوردنی‌های ناسالم در برخی مدارس ابتدایی موجب سوء تغذیه کودکان می‌شود. بهتر است در این بوفه‌ها غذاهای خانگی و سالم مانند آش و سالاد الویه تهیه و فروخته شود.
نیره حکمتی – تبریز

   مسیر دوچرخه سواری میدان ساعت تا بهشتی حذف شود
علی رغم ترافیک شدید بین میدان ساعت تا میدان شهید بهشتی، مسیر دوچرخه‌سواری در این محدوده در نظر گرفته شده که عملا استفاده ای از آن نمی‌شود و تنها به افزایش ترافیک در این مسیر کوتاه منجر شده است. لطفا در این زمینه تجدید نظری صورت گیرد و این مسیر دوچرخه سواری حذف شود.
حامد لک لر – تبریز

   فروش اجناس غیر ضروری در بازار تبریز
بخش ورودی بازار تبریز از سمت گرجیلر به فروش برخی منسوجات غیر ضروری اختصاص دارد؛ مثلا حوله احرام حج در برخی از این مغازه‌ها فروخته می‌شود که با توجه به تعطیلی حج عمره ضرورتی ندارد. این موضوع گاه موجب تعجب گردشگران نیز می‌شود.
حمید جوانی - تبریز

   ورزش غیر اصولی در دبیرستان
چند ماه قبل به علت اصرار دبیر ورزش مجبور به انجام حرکات ورزشی شدید در حیاط مدرسه شدم که در نتیجه آسیب شدیدی به پایم وارد شده و از چند ماه قبل هزینه‌های درمانی زیادی پرداخت کردم. متاسفانه از آن مدت تا کنون حمایت‌های لازم نیز از سوی مدرسه یا مربی مربوطه صورت نگرفته و به اظهار تاسف بسنده کرده اند.
مجید جداری – تبریز

   استفاده نابجا از کارت منزلت
شهرداری تبریز در اقدامی قابل تقدیر کارت‌های منزلتی را برای شهروندان بالای 60 سال در نظر گرفته تا آنان از خدمات مختلفی در شهر مانند استفاده رایگان از اتوبوس شرکت واحد بهره ببرند. اما مشاهده می‌شود که برخی از فرزندان و یا وابستگان جوان  این افراد مسن از کارت منزلت آنان استفاده می‌کنند.
شیوا لطفی - تبریز