یزد

صدای همشهری

نویسنده:
ستون صدای همشهری برای بازتاب دادن مشكلات شما شهروندان است. این ستون صدای شما را مستقیم به اصلاع مسئولان استان میر‌ساند. برای بیان مشکلات خود با شماره 88932308-021 یا 37265531 .035(دفتر همشهری یزد) تماس بگیرید. Yazd@hamshahri.org
1396/08/20
  پیاده‌روسازی بلوار فلسطین
بلوار فلسطین در منطقه 3 شهرداری یزد پیاده‌روهای نامناسبی دارد و برخی از نقاط آن هنوز خاکی است. لازم است با توجه به تکمیل ساخت‌و‌سازها در این بلوار، شهرداری برای پیاده‌روسازی آن وارد عمل شود. این مسیر، با توجه به کمبود پارک در منطقه شهرک دانشگاه، برای پیاده‌روی مناسب است و حتی می‌شد برای آن مسیر دوچرخه نیز ایجاد کرد، اما این اتفاق نیفتاده است.
رضایی یک شهروند

  لزوم حصارکشی زمین‌های رها‌شده
زمین‌های رها‌شده بسیاری در خیابان‌های فرعی شهر وجود دارد که چهره شهر را بسیار نازیبا و آن‌ها را به زباله‌دان تبدیل کرده است. لطفا شهرداری برای حصارکشی این زمین‌ها اقدام کند؛ البته بخش قابل‌توجهی از این زمین‌ها در معابر اصلی شهر حصارکشی شده است، اما در خیابان‌های فرعی نیز باید به حصارکشی اقدام شود.
لطفی – یک شهروند یزدی

  بهای سنگین خرید خط تلفن ثابت
هزینه ثبت‌نام تلفن‌ثابت افزایش یافته است، اما با توجه به طولانی شدن روند تحویل خط تلفن، بسیاری از مشترکان از دریافت خط پیشمان شدند و برای دریافت وجه به مخابرات مراجعه می‌کنند، اما با توجه به افزایش هزینه خط، همان هزینه ثبت‌نامی به مشترکان بازپرداخت می‌شود.
موسوی

  تسریع در تکمیل کلینیک بیماران کلیوی
 بیماران کلیوی که تعداد آنها در استان قابل توجه است، در انتظار ساخت تنها مرکز تخصصی درمانی به سر می‌برند. لازم است خیران از حمایت‌های خود برای تکمیل این کلینیک تخصصی، دریغ نکنند.
یکی از بیماران