فارس

صدای همشهری

نویسنده:
02188932308 یا 07132317850 [ستون صدای همشهری برای نوشتن مشكلات شماست، معضلاتی كه منعكس می‌شوند تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای بازگو کردن مشکلات با ما تماس بگیرید.]
1396/08/15
   کارگران بیکار
بسیاری از کارکنان کاشی حافظ بیکار شده اند. از مسئولان تقاضا داریم شرایطی فراهم کنند تا کارگران این کارخانه یا کارخانه لاستیک دنا بتوانند درآمد کسب کنند.
طهماسبی از مرودشت

   نصب سرعت گیر در سروستان
خیابان‌های برخی از محله‌های سروستان که محل تردد خودروهای شرکت نفت است نیاز به سرعت‌گیر دارد تا جان کودکان اهالی این منطقه تهدید نشود.
محمدی از سروستان

   رسیدگی به بهداشت محله قدمگاه
محله قدمگاه شیراز به لحاظ بهداشتی وضع مناسب ندارد و حتی در زمستان نیز محل تجمع حشرات و جوندگان موذی است.
رحمت پناه از شیراز

   اینترنت و آنتن دهی تلفن همراه
وضع نامناسب اینترنت و آنتن دهی تلفن همراه در برخی از مناطق شیراز حتی در محدوده مرکز شهر، موجب اختلال در کسب و کار بسیاری از شرکت‌ها می‌شود.
زارعی از شیراز

   مجسمه راهزن در پارک کودک
در ورودی بوستان کودک شیراز که به پارک قوری معروف شده، مجسمه 2‌راهزن غول‌پیکر و خشن نصب شده است که موجب وحشت کودکان می‌شود.
رفعتی از شیراز

   احترام به پاکبانان
برخی از شهروندان نسبت به رفتگران زحمتکش شهرداری رفتار خوبی ندارند و با دستورات نامعقول سعی در نشان دادن اقتدارشان دارند.
یک رفتگر از شیراز

   نظارت بر قیمت میوه
چرا در شیراز نظارتی بر قیمت میوه نمی‌شود؟ در خیابان پاسداران چند مغازه میوه‌فروشی وجود دارد که هر کدام قیمت تعیین شده خودشان را روی کالاها گذاشته اند.
جعفری از شیراز