قزوین

صدای همشهری

نویسنده:
88932308 021 یا 33362343 028 [9 تا 14 به استثنای روزهای تعطیل] ghazvin@hamshahri.org
1396/07/30
روشنایی های شهر
بوستان معلم و دانش آمور، حد فاصل خیابان دانشگاه و بلوار سعادت، فاقد روشنایی مناسب در شب هاست. چراغ های برق بالاتر از ارتفاع درختان قرار گرفته‌اند و درختان مانع رسیدن روشنایی به محل تردد عابران می‌شوند. در حد فاصل بلوار سعادت و بلوار خاکی هم که اصلاً لامپی روشن نیست و فضا کاملاً تاریک است.
از این بلوار مردم برای پیاده روی استفاده می‌کنند و اغلب به دلیل مشغله روزانه، هنگام غروب و ساعات اولیه شب از این مکان برای پیاده روی استفاده می‌کنند. تاریکی هوا بعضاً باعث بروز حوادثی برای همشهریان می‌شود.
روزبهانی- خیابان دانشگاه

کلینیک تخصصی شماره 2
شاید بعضی از مردم شهر از وجود کلینیک تخصصی شماره 2 واقع در خیابان هلال احمر روبه روی ساختمان وزارت خارجه مطلع نباشند. این کلینیک بیشتر تخصص های پزشکی را دارد و از پارکینگ خوبی هم برخوردار است، اما هنوز اکثر مردم از وجود این کلینیک مطلع نیستند و کلینیک بوعلی با حجم بالای مراجعه کننده مواجه است، در حالی که کلینیک تخصصی شماره 2 تقزیبا خلوت است.
ارداقیان –قزوین

نیاز به یک دستگاه کارتخوان در پست بانک
پست بانک مینودر برای دریافت وجه خدمات دستگاه کارتخوان ندارد و از مشتریان وجه نقد دریافت می‌کند و همین امر باعث تعلل در ارائه خدمات و گرفتن وقت مشترکان می‌شود.
جالب است که پست بانک که خود یک مرکز خدماتی نوین است، از این دستگاه‌ها بی بهره است.
ادب زاده – مینودر

لزوم نظارت بر قیمت میوه وتره بار
در زیباشهر قیمت میوه و تره بار بسیار بالاست. چرا هیچ نظارتی بر قیمت‌ها ندارند؟ گوجه فرنگی کیلویی 7 هزار تومان فروخته می‌شود.
بابایی – زیباشهر

چرا گردش به چپ ممنوع است
اداره راهنمایی و رانندگی ورود به چپ از چهارراه بلورارمحمد رسول الله(ص) به سمت میدان حسن نصرالله ممنوع کرده و دسترسی‌ها را برای اهالی منطقه دشوار ساخته است.
 مافی- قزوین