فارس

صدای همشهری

نویسنده:
02188932308 یا 07132317850 [ستون صدای همشهری برای نوشتن مشكلات شماست، معضلاتی كه منعكس می‌شوند تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای بازگو کردن مشکلات با ما تماس بگیرید.]
1396/07/30
   تعویض تابلوهای جاده ای
تابلوهای راهنمایی و رانندگی در جاده لار نیاز به تعویض و ترمیم دارند. برخی از مسافران به دلیل نمایان نبودن این تابلوها مسیر خود را اشتباهی انتخاب می‌کنند.
نامدار از لار

   راه اندازی خط بی. آر. تی
راه اندازی خط بی. آر. تی برای شیراز ضروری است. تاکسی ها و مترو پاسخگوی نیاز شهروندان در مرکز شهر نیستند.
مولازاده از شیراز

   رسیدگی به زیان دیدگان بارندگی ها
از استاندار فارس تقاضا داریم هر چه زودتر به وضعیت زیان دیدگان بارندگی‌های سال گذشته رسیدگی و شرایط پرداخت وام را تسهیل کند.
موسوی از فسا

   ساخت اقامتگاه در دشت ارژن
دشت ارژن فارس به لحاظ برخورداری از طبیعت زیبا می‌تواند در جذب گردشگر مؤثر باشد. احداث یک مرکز تفریحی و اقامتگاه می‌تواند این امر را میسر کند.
جوکار از دشت ارژن

   کارگران بیکار
بسیاری از کارکنان کاشی حافظ بیکار شده‌اند. از مسئولان تقاضا داریم شرایطی فراهم کنند تا کارگران این کارخانه بتوانند درآمدی کسب کنند.
طهماسبی از مرودشت

   نصب سرعتگیر در سروستان
خیابان‌های برخی از محله‌های سروستان که محل تردد خودروهای شرکت نفت است، نیاز به سرعتگیر دارد تا جان کودکان اهالی این منطقه تهدید نشود.
محمدی از سروستان

   لزوم رسیدگی به بهداشت محله قدمگاه
محله قدمگاه شیراز به لحاظ بهداشتی وضعیت مناسبی ندارد. در زمستان نیز محل تجمع حشرات و جوندگان موذی است.
رحمت پناه از شیراز

   اینترنت و آنتن دهی تلفن همراه
وضع نامناسب اینترنت و آنتن دهی تلفن همراه در برخی از مناطق شیراز حتی در محدوده مرکز شهر، موجب اختلال در کسب و کار بسیاری از شرکت‌ها می‌شود.
زارعی از شیراز