قم

صدای همشهری

نویسنده:
ستون صدای همشهری برای بازتاب دادن مشكلات شما شهروندان قمی است. مواردی منعكس می‌شوند تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای گفتن مشکلات خود با شماره 88932308-021 یا 37745047-025 تماس بگیرید.
1396/07/24
نیاز به آسفالت
آسفالت‌کردن انتهای خیابان ابوطالب به سمت جاده کهک که از خیابان‌های پرتردد است درخواست هزاران نفر از اهالی پردیسان است. نهادهای مربوطه لطفا به درخواست شهروندان احترام بگذارند.
رحیمی

خطر سقوط ۲ تیر برق چوبی
شهرک قائم کوچه ۷ دو تیربرق چوبی در نزدیکی هم وجود دارد که فرسوده شده و خطر سقوط آن‌ها وجود دارد. از شرکت برق درخواست می‌شود برای تعویض این تیرهای برق اقدام کند.
عبدالله پاشازاده

وضع اسفبار یک جاده
آسفالت جاده شهرک صنعتی محمودآباد قم شکسته شده و چاله‌هایی ایجاد شده که خسارت زیادی به وسایل نقلیه وارد می‌کند. درخواست می‌شود به این مشکل رسیدگی کنند.
یک شهروند

 
 ضعف آنتن‌دهی تلفن همراه
آنتن‌دهی تلفن همراه در انتهای نیروگاه خیابان حکمت شمالی ضعیف است. مسئولان شرکت مخابرات لطفا رسیدگی کنند.
یکی از اهالی محل

وضعیت نور و روشناییمعابر
مدت‌هاست پایه‌های روشنایی بلوار حضرت خدیجه(س) و میدان مرجعیت خاموش است و احتمال تصادف زیاد شده است. از مسئولان درخواست می‌شود با توجه به تردد زیاد خودروها در این بلوار نسبت به تأمین روشنایی آن اقدام کنند.
یک شهروند

هواکش ساندویچی در کف پیاده‌رو
هواکش یک واحد ساندویچی در میدان جهاد قم در کف پیاده‌رو وجود دارد و بوی سرخ‌کردنی همسایه‌ها و عابران پیاده را آزار می‌دهد. لطفا مسئولان رسیدگی کنند.
یک شهروند