قزوین

صدای همشهری

نویسنده:
88932308 021 یا 33362343 028 [9 تا 14 به استثنای روزهای تعطیل] ghazvin@hamshahri.org
1396/06/28
جاده الوند روشنایی کافی ندارد
جاده الوند بعد از پل زیرگذر تا میدان اصلی یک مسیر بسیار طولانی دارد. اما در میانه راه روشنایی کافی وجود ندارد به طوری که با کم‌رنگ بودن علائم راهنمایی و رانندگی و کاهش دید راننده امکان انحراف از مسیر و تصادف متصور است. لطفا پیش از وقوع حادثه‌ای دلخراش، شهرداری و اداره برق نسبت به افزایش روشنایی این جاده اقدام کنند.
راننده خط الوند - قزوین

 نیاز به چراغ راهنمایی
فلکه اول کوثر نیاز به چراغ راهنمایی دارد و همیشه در این محل با بی‌نظمی عبور و مرور روبه‌رو هستیم. از اداره راهنمایی و رانندگی درخواست رسیدگی داریم.
مطهره ح- قزوین

رسیدگی به آسفالت
وضعیت آسفالت و جدول‌های روستای قزانچال بسیار نامناسب است. از مسئولان تقاضا داریم هرچه سریع‌تر به وضعیت جدول‌کشی و آسفالت این روستا رسیدگی کنند.
حامد محرمی- قزانچال

نیار به پل رو گذر در شهرک دانش
چرا مسئولان یک پل روگذر مقابل شهرک دانش نصب نمی‌کنند تا مردم جانشان را به خاطر رد شدن از جاده از دست ندهند؟ حداقل هر ماه یک فوتی بر اثر سانحه جاده‌ای در این منطقه داریم. مسئولان به داد مردم برسند.
یک شهروند- شهرک دانش

آنتن‌دهی ضعیف اپراتور همراه اول
مدتی است آنتن‌دهی خط‌های اپراتور تلفن همراه اول در شهر با مشکلاتی مواجه شده است و اغلب اوقات در نقاطی از شهر آنتن قطع می‌شود. از مسئولان درخواست رسیدگی داریم.
عده‌ای از شهروندان- قزوین

ترافیک و دوربرگردان نامناسب
تقاطع خیابان نوروزیان و کانال آب که ورودی انتهای غیاث‌آباد و نوروزیان است به علت بن‌بست بودن و دوربرگردان نامناسب در ساعات اولیه و پایانی روز سبب افزایش ترافیک می‌شود. مخصوصا این که تا چند روز دیگر بازگشایی مدارس هم حجم تردد‌ها را افزایش می‌دهد و ترافیک تشدید می‌شود. لطفا مسئولان برای این تقاطع چاره‌اندیشی کنند.
شاهرخ - قزوین