فارس

صدای همشهری

نویسنده:
02188932308 یا 07132317850 [ستون صدای همشهری برای نوشتن مشكلات شماست، معضلاتی كه منعكس می‌شوند تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای بازگو کردن مشکلات با ما تماس بگیرید.]
1396/06/21
    معضل بار فروشی در بولوار پاسداران
چرا شهرداری فکری به حال میوه فروش‌های سیار در بولوار پاسداران شیراز نمی‌کند؟ این افراد خیابان را بند می‌آورند و همشهریان با خرید خود، از آنها حمایت می‌کنند.
ارشادمهر از شیراز

    رسیدگی به روستاییان
مسئولان باید بیشتر به فکر روستاییان باشند که تنها راه امرار معاش آنها از طریق کشاورزی است. با توجه به بحران آب بسیاری از افراد این قشر زحمتکش سرگردان شهرهای بزرگ شده اند.
کریم پوری از کامفیروز

    کمبود مراکز تفریحی در زرقان
با اینکه زرقان از ساختار شهری مناسبی برخوردار است، همواره به لحاظ احداث مراکز تفریحی مورد کم لطفی مسئولان قرار می‌گیرد.
فولادفر از زرقان

    معرفی جاذبه‌های لار
لار در مسیر شیراز و بندر عباس قرار دارد و هر ساله به خصوص در ایام تعطیل شمار زیادی از مردم برای مسافرت از لارستان عبور می كنند. از مسئولان درخواست داریم كه جاذبه‌های تاریخی این شهرستان مانند بازار قیصره، اژدها پیكر یا آب انبار‌ها را به مسافران معرفی كنند تا بهره مندی از جاذبه‌های گردشگری در این منطقه افزایش یابد.
 محمدی از لار

    رفع مشکلات ترافیکی
چهارراه‌های بنفشه و هوابرد شیراز ظهرها که زمان رفت و آمد محصلان و تعطیلی پادگان زرهی است بار ترافیکی آزاردهنده‌ای دارد. از پلیس راهنمایی و رانندگی تقاضا داریم با مستقر کردن مامور، مشکلات این چهارراه‌ها را برطرف کند.
احمدی از شیراز

    رسیدگی به آباده
از مسئولان آباده می‌خواهیم فکری به حال زیبایی شهر کنند. ساماندهی و توسعه مناسب فضاهای شهری، زیباسازی فضاهای عمومی شهر، زنده سازی فضاهای ظاهراً متروک و مرده بستر مناسبی را برای توسعه گردشگری شهری ایجاد می‌کند و شهروندان را ترغیب به استفاده از امکانات و حفظ و نگه‌داری شهر می‌کند.
جمعی از اهالی آباده