فارس

صدای همشهری

نویسنده:
02188932308 یا 07132317850 [ستون صدای همشهری برای نوشتن مشكلات شماست، معضلاتی كه منعكس می‌شوند تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای بازگو کردن مشکلات با ما تماس بگیرید.]
1396/06/25
  نیاز به احداث بازارچه
مسکن مهر زرقان، که یکی از بهترین مجتمع‌های فارس به شمار می‌رود، نیاز به احداث بازارچه دارد تا ساکنان این منطقه برای خریدهای روزانه خود به مرکز شهر مراجعه نکنند.
گلساری- زرقان

  اطلاع‌رسانی مسیر تونل‌ها
شهرداری شیراز باید نسبت به مسیر تونل‌هایی که به تازگی راه‌اندازی شدند اطلاع‌رسانی کند تا شهروندان به عنوان مسیر جایگزین از آن‌ها استفاده کنند و ترافیک مرکز شهر کاهش یابد.
مقدم - شیراز

  لزوم ایجاد پارک ویژه بانوان در داراب
چرا همه امکانات باید مختص تهران و مراکز استان‌ها باشد؟ افرادی که در شهرستان‌ها زندگی می‌کنند به شکل‌های مختلف شاهد تبعیض در تخصیص امکانات هستند. مگر تنها بانوان شهرهای بزرگ نیاز به پارک، سالن ورزشی و محیط‌های اختصاصی ورزشی و تفریحی دارند؟ باید در تمام شهرها به فکر راه‌اندازی پارک‌های بانوان باشند. در شهر داراب با توجه به علاقه زیادی که میان بانوان برای ورزش و فعالیت‌های ورزشی وجود دارد، نیاز به احداث یک پارک ویژه بانوان احساس می‌شود.
ملیحه زارعی از داراب

  کمبود سینما
طی سال‌های اخیر شاهد افزایش تعداد سالن‌های سینما در نقاطی از شیراز بوده‌ایم. این یک اقدام ستودنی محسوب می‌شود. به طوری که امکان خوبی برای علاقه‌مندان به هنر هفتم فراهم شده تا اوقات فراغت را سپری کنند. سوال اینجاست که چرا سالن‌های سینمای ایجاد شده یا در حال ایجاد فقط مختص نقاط مرفه‌نشین شیراز است و در مناطقی که قشر متوسط و کم‌برخوردار سکونت دارند، چنین امکانی وجود ندارد؟ حتی اگر بخش خصوصی تمایلی برای کار در این نقاط ندارد، باید دولت یا شهرداری‌ به فکر رفع این نیاز باشد.
سام صابری، ساکن خیابان محراب شیراز

  آسفالت؛ نیاز اساسی
شهرداری شیراز باید به کوچه‌هایی که نیازمند آسفالت و ترمیم در لبه‌گذاری‌ جوی‌ها و باغچه‌ها هستند، توجه لازم را داشته باشد. محدوده‌ کوی وحدت، سال‌هاست آسفالت نشده است. از طرفی باغچه‌ها لبه‌گذاری مناسبی ندارند. به همین دلیل تمام آبی که توسط تانکرهای شهرداری به باغچه‌ها داده می‌شود، وسط معابر رها می‌شود.
رضا کیانی از شیراز