فارس

نمایش «به صرف شیرینی و شام» در تماشاخانه پورشکیبایی شیراز

نویسنده:
تماشاخانه استاد پورشکیبایی میزبان نمایش «به‌صرف شیرینی و شام» است.
1396/06/13
 به گزارش هنرآنلاین، این نمایش کاری از گروه تئاتر «چفت» به نویسندگی آرمین حمدی‌پور، طراحی و کارگردانی پوریا احمدی و با بازی فرهاد ارشاد، پریسا درافشان، آلما یوسفی، غزال غلامی، جواد بهادری و احسان سالک نژاد   است که در دو نوبت ١٩ و ٢٠:٣٠ در تماشاخانه استاد پورشکیبایی شیراز روی صحنه می‌رود. امشب آخرین شب اجرای این نمایش است.
«پوریا احمدی» کارگردان این اثر که دانشجوی رشته ادبیات نمایشی است، درباره این نمایش گفت: نمایش «به صرف شیرینی و شام» روایتی واقع‌گرایانه از ماجراهای خانواده‌ای متوسط در جامعه ایرانی است که تلاش شده بازگوکننده تفکرات درونگرایانه و مسائل بیرونی افراد با سنین متفاوت باشد.
این بازیگر و کارگردان جوان افزود: در نمایش یاد شده این نکته گفته می‌شود که «قسم می‌خوریم حادثه تلخ ١٤‌اردیبهشت ٩٥ برای همیشه در همین مکان خاک شود و کسی حق بازگو کردن آن را ندارد، کسی که سهوا یا عمدا این خطا را مرتکب شود از جمع پنج نفره خانواده طرد و نام خانوادگی او عوض خواهد شد.»
تماشاخانه استاد پورشکیبایی به نشانی خیابان حافظ، روبروی خیابان نفت، کوچه ١٤، در مجموعه فرهنگی هنری کیان، پذیرای علاقه‌مندان برای دیدن این اثر است.