قزوین

صدای همشهری

نویسنده:
88932308 021 یا 33362343 028 [9 تا 14 به استثنای روزهای تعطیل] ghazvin@hamshahri.org
1396/06/08
نبود امکانات رفاهی و اداری در مهرگان
از اهالى منطقه مهرگان هستم و فقط از خانه به عنوان خوابگاه استفاده مى كنم. به دلیل نبود امكانات رفاهى، اجتماعى و خدماتى در مهرگان، براى تامین نیاز‌ها و کارهای اداری و. . . باید به قزوین برویم و فقط موقع خواب به منزل برگردیم. لطفاً به مهرگان و مردم آن توجه شود.
سمسار- مهرگان
  
زمین ورزشی پر از آشغال سیگار

 در زمین شقلیق که یک زمین چند منظوره ورزشی است نباید  ته سیگار دیده شود ولی هنگام پیاده روی در  این مکان غیر ممکن است شما شاهد ته سیگار تلنبار شده نباشید. چرا در فضای ورزشی باید شاهد این صحنه‌ها باشیم؟
یک شهروند قزوینی
  
ورزش تاکستان را دریابید

تاکستان با داشتن جوانان با استعداد در رشته‌های ورزشی از طرف ارگان‌های مسئول  حمایت نمی‌شود. در عوض شنیده‌ایم مبلغ زیادی از سهم شهرداری تاکستان را به حساب تیم فوتبال کاسپین قزوین واریز می‌کنند که نه بازیکنی از ما در آن عضو است و نه اصلاً به درد شهر ما می‌خورد. اگر این مبلغ به حساب ورزش ما واریز شود، شاید اتفاق بزرگی در ورزش این استان رقم بخورد.
یک ورزشکار تاکستانی
  
پیاده رویی کمتر از نیم متر

در خیابان مطهری شرقی یک ساختمان به گونه‌ای ساخته شده است که برای پیاده رو فضایی کمتر از نیم متر  باقی گذاشته است. این سوال  پیش می‌آید که مردم و عابران چگونه باید از آن عبور کنند؟ درعجبم این ساختمان با بالکن یک متری چگونه مجوز ساخت گرفته. خواهشمندیم نظارت‌ها با دقت بیشتری اعمال شود.
یک شهروند قزوینی
    
رسیدگی به استخرها

رسیدگی به استخرهای شنا در تابستان یکی از نیازهای اصلی شهر است. در بعضی از استخرها حتی امکانات اولیه برای نشستن وجود ندارد و کفپوش‌ها لغزنده است که با خیس شدن سطحشان باعث بروز حوادث می‌شود. در بخش رختکن هم نیاز به نیمکت و جاکفشی احساس می‌شود. خواهشمندیم برای فراهم آوردن امکانات اولیه در استخرها برنامه ریزی شود.
 اصغری- قزوین
   
 اشغال پیاده روها

در مسیر خیابان سپه به سمت راه آهن بسیاری از فروشندگان موتوسیکلت، پیاده روها را که استفاده از آنها حق عباران پیاده است، اشغال کرده اند و مردم نمی‌توانند به راحتی در این مسیرها رفت و آمد کنند. لطفاً ماموران سد معبر به این خیابان هم سری بزنند و فقط بساط سبزی و میوه فروشان را بر هم نزنند.
محمدی – قزوین