فارس

صدای همشهری

نویسنده:
02188932308 یا 07132317850 [ستون صدای همشهری برای نوشتن مشكلات شماست، معضلاتی كه منعكس می‌شوند تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای بازگو کردن مشکلات با ما تماس بگیرید.]
1396/05/11
   برخورد با دستفروشان
دستفروشان لوازم آرایشی و بهداشتی در چهارراه سینما سعدی مانع کاسبی مغازه دارها می‌شوند. لطفا مسئولان سد معبر شهرداری به این موضوع رسیدگی کنند.
حدائق از شیراز

   بلال‌فروشی زیر دروازه قرآن
بعد از ظهرها تعدای دستفروش که بیشتر آنها بلال فروش هستند زیر دروازه قرآن بساط می‌کنند. لطفا به این موضوع رسیدگی شود.
پویا از شیراز

   آسیب کشت برنج در بیضا
کشاورزان بیضا بیشتر از 2400 حلقه چاه برای کشت برنج در این منطقه حفر کرده اند که به نوعی ضرری ملی به شمار می‌رود. این چاه‌ها از 150 تا 300 متر عمق دارند که آب آنها صرف کشتی می‌شود که هیچ فایده ای ندارد و قابل جبران نیست.
رئوفی از بیضا

   بوی فاضلاب، اهالی را می‌آزارد
بوی فاضلاب در جوی‌های آب محله هنگ موجب نارضایتی اهالی این محله شده است. بارها در این خصوص با شهرداری تماس گرفته ایم اما اقدامی صورت نگرفته است. ضمنا پیاده روهای این محدوده نیز به بازسازی نیاز دارد اما شهرداری در پاسخ به این درخواست ما مشکل بودجه را مطرح کرده است.
عفیفی از شیراز

   پیشرفت مترو
پیشرفت قطار شهری شیراز در دو، سه سال اخیر عالی بوده و این موضوع را شهروندان درک می‌کنند اما باید هر چه سریع تر خطی که به صدرا منتهی می‌شود راه اندازی شود چرا که ساکنان این شهر به دلیل طولانی بودن مسیر بیشتر از دیگران به مترو نیاز دارند.
هاشمی از شهر جدید صدرا

   اطلاع رسانی مسیر تونل ها
شهرداری شیراز باید نسبت به مسیر تونل‌هایی که به تازگی راه اندازی شده است اطلاع رسانی کند تا شهروندان به عنوان مسیر جایگزین از آنها استفاده کنند و ترافیک مرکز شهر کاهش یابد.
حجت زاده از شیراز