اسلامشهر

افزایش 25 درصدی گردشگران رباط‌کریم

نویسنده:
شهردار رباط کریم از افزایش 25 درصدی ورود مسافران و گردشگران نوروزی به شهر تاریخی رباط کریم در ایام نوروز امسال خبر داد...
1395/01/22
شهردار رباط کریم از افزایش 25 درصدی ورود مسافران و گردشگران نوروزی به شهر تاریخی رباط کریم در ایام نوروز امسال خبر داد.به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر رباط کریم «مسعود مختاری» با اشاره به وجود آثار تاریخی و باستانی و همچنین بقاع متبرکه در رباط کریم، آن را فرصت بسیار مناسبی برای گردشگران و مسافران نوروزی از این شهر دانست و اظهار کرد: بر اساس اطلاعات سازمان‌ها و ارگان‌ها و نظرسنجی صورت گرفته ورود مسافران و گردشگران به شهر رباط کریم در مقایسه با سال قبل 25 درصد افزایش داشته است.
وی با اشاره به آماده‌باش کامل حوزه معاونت خدمات شهری در ایام نوروز بیان کرد: نظافت و رفت‌ و روی شهر به‌ صورت منظم در این ایام انجام شده بود و همه همکارانم در بخش‌های مختلف خدماتی در تلاش بودند گردشگران و مسافران شهر تاریخی و زیبای رباط کریم خاطره خوبی از این شهر داشته‌باشند.
شهردار رباط کریم با اشاره به چاپ و توزیع بیش از 5 هزار بروشور راهنمای مسافران و اطلاعات مکان‌های تاریخی و گردشگری در ایستگاه‌های تعبیه‌شده در مبادی ورودی شهر اظهار کرد: با نصب بنرهایی در ورودی‌های شهر و اطلاعات مکان‌ها و جاذبه‌های گردشگری سهولت بازدید گردشگران از این فضاها را فراهم آوردیم.