آذربايجان شرقی

کتاب‌های جدید نویسندگان تبریزی

نویسنده:
در روزهای اخیر کتاب‌های جدیدی توسط نویسندگان تبریزی نوشته شده یا کتاب‌های نفیسی تجدید چاپ شده‌اند که بازار نشر استان را با رونق بیشتری مواجه کرده است...
1394/12/01
در روزهای اخیر کتاب‌های جدیدی توسط نویسندگان تبریزی نوشته شده یا کتاب‌های نفیسی تجدید چاپ شده‌اند که بازار نشر استان را با رونق بیشتری مواجه کرده است.
این روزها کتاب یکی از نویسندگان باسابقه تبریزی به کمک یونسکو و به صورت دوزبانه منتشر شده است. فارسی و انگلیسی، زبان‌های این اثر هستند که با عنوان «رسم هستی» توسط «یوسف ساعی» تالیف شده است. به گفته نویسنده، این کتاب به دلیل طرح مضامینی با موضوع مفاهیم انسانی و ارزش‌های متعالی از طرف کمیسیون ملی یونسکو برای چاپ و نشر انتخاب شد. همچنین این کتاب موفق به دریافت نشان کمیسیون ملی یونسکو شد و می‌توان در چاپ‌های متعدد کتاب از این نشان به عنوان علامت تایید محتوای آن استفاده کرد. جملات کوتاه در زمینه‌های خانواده، عشق، انسان دوستی و محبت موضوع کتاب رسم هستی است که مورد توجه مجامع بین المللی و برخی کشورها قرار گرفته است. این کتاب به صورت نفیس چاپ شده و قرار است ترجمه کتاب به زبان ترکی استانبولی نیز در سال آینده توسط انتشارات فجر ترکیه منتشر شود. یوسف ساعی دارای دکترای فلسفه از دانشگاه تهران است و 11 عنوان اثر تالیفی دارد. این کتاب در کشورمان، در قطع وزیری در 760 صفحه و 102 عنوان به زیور طبع آراسته شده و قرار است توسط نمایندگی یونسکو در کشور توزیع شود.