شهریار، شهر قدس و ملارد

16 سالن ورزشی در شهرستان قدس فعال است

نویسنده:
رئیس کمیسیون ورزشی شورای اسلامی شهر قدس گفت: ۱۶ سالن ورزشی در شهرقدس فعال بوده که در مقایسه با تعداد علاقه مندان و متقاضیان دریافت خدمات ورزشی محدود و اندک است.
1394/10/21
به گزارش همشهری،«حسین نوروزی» ضمن اشاره به استعدادهای بالقوه و بسیار شایسته شهر قدس در حوزه‌های ورزشی، اظهار کرد: یکی از ابزارها و نیازهای ضروری برای شکوفایی و باروری هر چه بیشتر ورزش در شهرستان قدس زیرساخت ها، امکانات و اماکن ورزشی است.
وی افزود: در مجموع، ۱۶ سالن ورزشی در این منطقه فعال است که در مقایسه با تعداد علاقه‌مندان و متقاضیان دریافت خدمات ورزشی محدود و اندک است، اما بخش قابل توجهی از امکانات موجود، در دل همین مراکز گنجانده و تعریف شده است.
نوروزی گفت: نظارت در هر حوزه‌ای امری ضروری و حائز اهمیت است که باعث ارتقای کمّی و کیفی خدمات و نظم و قوام هر چه بیشتر در چنین مجموعه‌هایی می‌شود.
رئیس کمیسیون ورزشی شورای اسلامی شهر قدس عنوان کرد: یکی از مشکلات موجود در این حوزه تعدد متولیان تعریف شده برای نظارت بر سالن‌های ورزشی است که به نوعی باعث پیچیدگی‌هایی در این بخش شده است.
وی افزود: به عنوان نمونه، نظارت بر 5 سالن ورزشی بر عهده شهرداری، 6 سالن بر عهده آموزش و پرورش و 5 سالن نیز بر عهده اداره ورزش و جوانان است و از سوی دیگر رسیدگی به امور 2 - 3 سالن نیز از سوی سپاه شهر قدس پیگیری می‌شود که این کثرت انسجام نظارت‌ها را تحت الشعاع قرار داده است.
نوروزی گفت: بدون شک در صورت یکپارچگی و همسویی مضاعف، نظارت و ساماندهی هدفمندتری در این حوزه عملیاتی می‌شود که برای ورزش شهر قدس مفید فایده خواهد بود.
رئیس کمیسیون ورزشی شورای اسلامی شهر قدس در خاتمه یادآور شد: البته همواره تلاش شده با تعامل مثبت و سازنده، اهداف مورد نظر به بهترین نحو ممکن محقق شود اما در صورت همنوایی و تقویت مدیریت واحد، دستاوردهای بیشتری به دست خواهد آمد.