موضوعات
شاهرود

ورزشگاه شاهرود تشنه اعتبار

نویسنده:
تکمیل استادیوم ۱۵هزارنفری شاهرود 5میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد.
1396/05/15
تکمیل استادیوم ۱۵هزارنفری شاهرود 5میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد.
نماینده شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی، با بیان این‌که ورزشگاه ۱۵ هزار نفری شاهرود ۲۰ درصد پیشرفت دارد، گفت: تکمیل پروژه‌های نیمه تمام کشور نیازمند ۵۰۰ هزار میلیارد تومان اعتبار است.
به گزارش فارس، سیدحسن حسینی شاهرودی در بازدید از پروژه‌های نیمه‌تمام ورزشی شاهرود که با حضور مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان انجام شد بابیان این‌که واگذاری پروژه‌ها به بخش خصوصی توانست در اقتصاد کشور رونقی دوباره بخشد، گفت: اگر با روند فعلی تخصیص اعتبارات عمرانی کشور حرکت کنیم بدون در نظر گرفتن تورم، نزدیک به ۲۰ سال طول می‌کشد تا این پروژه‌های نیمه‌تمام به بهره برداری برسد.
وی افزود: مجلس درنظرگرفت تا این پروژه‌ها برای زودتر به بهره برداری رسیدن به بخش خصوصی واگذار شود.
دبیر کمیسیون اقتصادی در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: به‌موجب قانون برنامه توسعه پنجم که در برنامه توسعه ششم نیز تمدید و برای آن تسهیلات بهتری در نظر گرفته شد؛ بسیاری از پروژه‌های عمرانی با توجه به وضعیت اعتباری کشور که دولت توان اتمام آن را ندارد، با شرایط خاص و تسهیلات بانکی به بخش خصوصی واگذار شود.
این نماینده مجلس، بابیان این‌که درجلسه‌ای با وزیرورزش وجوانان مقرر شد قسمتی از زیرساخت‌های نیمه‌تمام شاهرود تکمیل و بخشی ازعقب‌ماندگی گذشته جبران شود، افزود: یکی ازپروژه‌های نیمه‌تمام ورزشگاه ۱۵هزارنفری است که سال‌ها نیمه‌کاره رها شده و پیشرفت فیزیکی ۲۰ درصدی دارد.
وی در ادامه تصریح کرد: به علت سنگین بودن پروژه مقرر شد تا در چند فاز به بهره‌برداری برسد که فاز اول آن شامل زمین چمن، سکوی تماشاگر و رختکن باشد که امیدواریم با اتمام طرح توسط شرکت توسعه فضاهای ورزشی کشور این پروژه تکمیل و شاهد بهره‌برداری از آن باشیم.
نماینده شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی افزود: پیمانکار کار خود را شروع کرده و نزدیک به هفت میلیارد تومان تاکنون در این پروژه هزینه شده است و نزدیک به 5 میلیارد دیگر نیاز است تا این مجموعه ورزشی به ثمر برسد.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code