موضوعات
شاهرود

طرح پارکبان در شاهرود

نویسنده:
طرح پارکبان گره از بار ترافیکی در معابر پرترافیک شاهرود گشود. فرمانده انتظامی شهرستان شاهرود از اجرای طرح پارکبان به عنوان طرحی موفق که گره از بار ترافیکی نقاط پرترافیک این شهر باز کرده نام برد...
1396/03/08
طرح پارکبان گره از بار ترافیکی در معابر پرترافیک شاهرود گشود. فرمانده انتظامی شهرستان شاهرود از اجرای طرح پارکبان به عنوان طرحی موفق که گره از بار ترافیکی نقاط پرترافیک این شهر باز کرده نام برد.
به گزارش باشگاه خبرنگاران، سرهنگ اشرفی درنشست بررسی نقاط قوت وضعف طرح پارکبان ازاین طرح به عنوان یک طرح موفق در شهرستان نام برد واظهارکرد: درآستانه یک‌ساله شدن این طرح تاکنون بیش از۳۵هزارنفرازشهروندان شاهرودی دراین طرح ثبت‌نام کردند.
وی با بیان این‌که پارکبان ازطرح‌های موفق و راهگشا درشاهرود بوده افزود: با اجرای این طرح بار ترافیکی در نقاط مرکزی و پرترافیک شهر شاهرود تا حد قابل قبولی کاهش یافته است.
فرمانده انتظامی شهرستان شاهرود با اشاره به ایجاد افزون بر 25شغل مستقیم در طرح پارکبان در شهرستان شاهرود اضافه کرد: این افراد عمدتا از بین افراد سرپرست خانوار و متاهل انتخاب شدند.
وی اشتغال‌زایی این طرح را یکی از مزایای این طرح در سال اقتصادمقاومتی تولید و اشتغال برشمرد و خاطرنشان کرد: از مزایای دیگر این طرح استفاده همگانی از نقاط پارک به‌صورت عادلانه بین همه شهروندان است.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code