موضوعات
شاهرود

روستاهای شاهرود سیراب می‌شوند

نویسنده:
معاون استاندار سمنان، مشکل آب را مهم‌ترین معضل مردم روستاهای شاهرود به‌ویژه مردم منطقه ابرسج این شهرستان دانست...
1395/11/25
معاون استاندار سمنان، مشکل آب را مهم‌ترین معضل مردم روستاهای شاهرود به‌ویژه مردم منطقه ابرسج این شهرستان دانست.
به گزارش تسنیم، سید علیرضا هاشمی گفت: با تدابیراندیشیده شده این مشکل درحال رفع شدن است.
وی اظهار کرد: مهم‌ترین دغدغه مردم این روستا و منطقه کمبود آب است که این موضوع با حفر چاه درحال رفع است.
هاشمی با اشاره به افتتاح خانه ورزش ابرسج شاهرود خاطرنشان کرد: این خانه ورزش، دومین خانه ورزش در شهرستان شاهرود است که در دهه فجر امسال افتتاح‌شده است.
فرماندار ویژه شاهرود با تأکید بر لزوم توسعه فضاهای ورزشی و سرانه این فضاها، ابراز امیدواری کرد تا سومین خانه ورزش شهرستان شاهرود نیز به‌زودی به بهره‌برداری برسد.
هاشمی با بیان این‌که اعتبار خاصی برای ساخت دیوار ساحلی ابرسج شاهرود تخصیص‌یافته است، گفت: عملیات اجرایی این پروژه نیز به‌زودی با همکاری بنیاد مسکن و شهرسازی استان سمنان آغاز می‌شود.
وی یکی دیگر از مشکلات این منطقه را مسیر جاده اصلی آن دانست و تصریح کرد: بااعتبار مناسبی که برای آن پیش‌بینی‌شده است؛ نقاط حادثه‌خیز این مسیر نیز به‌زودی رفع خواهد شد.
 فرماندار شاهرود با اشاره به پروژه‌های دهه فجر استان سمنان و شهرستان شاهرود بیان کرد: 485 پروژه با بیش از 727 میلیارد تومان اعتبار در دهه فجر امسال در استان سمنان به بهره‌برداری می‌رسد که 110 پروژه بااعتبار124میلیارد تومان ازاین میزان مربوط به شهرستان شاهرود است.
هاشمی خاطرنشان کرد: در دهه فجر امسال همچنین 12 پروژه بااعتبار 48 میلیارد تومان در شهرستان شاهرود کلنگ زنی شد.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code