موضوعات
شاهرود

انتظار طولانی برای مسکن مهر

نویسنده:
شماری ازمتقاضیان مسکن مهر شاهرود از طولانی شدن روند تحویل واحدهای مسکونی گلایه دارند...
1396/05/08
شماری ازمتقاضیان مسکن مهر شاهرود از طولانی شدن روند تحویل واحدهای مسکونی گلایه دارند. به گزارش ایسنا، هفته گذشته دستکم 100 نفر از متقاضیان مسکن مهر شاهرود با اجتماع در فرمانداری این شهرستان گفتند: مسئولان برای تحویل واحدهای مسکونی مسکن مهر این شهرستان به متقاضیان، تلاش مضاعف کنند.
این افراد اعلام کردند: حدود 2 سال از موعد تحویل واحدهای مسکونی شان می‌گذرد ولی متقاضیان همچنان بلاتکلیف بسر می‌برند.
عیسی شعبانی یکی از این اجتماع کنندگان به نمایندگی همه گفت: پیمانکار اصلی این طرح به خاطر مشکلاتی از ادامه اجرای آن خودداری می‌کند و مسئولان به همین خاطر اجرای طرح را به پیمانکار دیگری سپرده اند.
وی خاطرنشان کرد: این درحالی است که از پیمانکار اصلی خلع ید نشده و همین موضوع موجب شده تا پیمانکار جدید هم نتواند آن چنان که لازم است، طرح را ادامه دهد.
ناصرمشکور دیگرمتقاضی مسکن مهرشاهرود یادآورشد: طبق قراردادهای موجود درمسکن وشهرسازی باید در ماه مرداد سال 94 این خانه‌ها تکمیل و به متقاضیان تحویل داده می‌شد.
وی ادامه داد: برای هر واحد مسکونی 17 تا 25 میلیون تومان پرداخت شد که صاحبان تاکنون صاحب مسکن نشدند.
به گفته متقاضی دیگر قربانعلی عباسی به خاطر بهره مندی زودهنگام از امکانات بهتر در واحدهای مسکونی در طرح ویژه مسکن مهر شاهرود ثبت نام انجام شد. وی حل زودهنگام مشکل مسکن مهر شاهرود را از سوی مسئولان شهرستانی و استانی خواستار شد.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code