موضوعات
کرمان

حمایت از بیماران سرطانی کرمان

نویسنده:
مدیر بنیاد بناهای ماندگار شهرداری کرمان از ساخت مرکز درمانی تجاری انجمن حمایت از بیماران سرطانی در کرمان خبرداد...
1396/05/23
مدیر بنیاد بناهای ماندگار شهرداری کرمان از ساخت مرکز درمانی تجاری انجمن حمایت از بیماران سرطانی در کرمان خبرداد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری کرمان، محمدرضا قربی گفت: عملیات ساخت مرکز علمی تحقیقاتی و مرکز درمانی و تجاری انجمن حمایت از بیماران سرطانی با بیش از 5 هزار مترمربع در کرمان در حال اجراست.
وی با بیان این‌که بیمارستان قلب وعروق حاج‌علی رستمی با پیگیری‌های بنیاد به بهره‌برداری می‌رسد، اظهار کرد: با هماهنگی بنیاد خیریه‌ بناهای ماندگار و با مشارکت شهرداری و موسسه‌ کاریتاس ایتالیا، مرکز مطالعات و تحقیقات مدیریت بحران شهرداری کرمان احداث شد.
مدیر بنیاد بناهای ماندگار شهرداری کرمان از تجهیز کامل این مرکز توسط شهرداری خبر داد و خاطرنشان کرد: این مرکز در حال حاضر به عنوان مرکز مطالعات و تحقیقات مدیریت بحران مورد استفاده‌ شهرداری کرمان قرار می‌گیرد.
قربی با بیان این‌که پروژه‌ احداث مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد دیار کریمان به همت بنیاد نیکوکاری معلولان جسمی- حرکتی رعد با مشارکت خیران و همچنین شهرداری کرمان تعریف شده است، افزود: این بنا با 4 هزار و 600 مترمربع زیربنا به بهره‌برداری می‌رسد.
 وی با اشاره به احداث فرهنگ‌سرای کتابخانه‌ مرحوم قاسم خوش‌‌یش در محله‌ خواجه‌خضر اظهار کرد: این مجموعه نیز با حدود ‌هزار و 300 مترمربع و با مشارکت شهرداری و خیران به اتمام می‌رسد.
مدیر بنیاد بناهای ماندگار شهرداری کرمان گفت: عملیات ساخت مرکز علمی تحقیقاتی و میهمانسراهای یاس نیز در حال اجرا است.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code