موضوعات
کرمان

تحول ورزش کرمان

نویسنده:
طرح توسعه و سامانه اماکن ورزشی کرمان رونمایی شد. به گزارش ایرنا، طرح توسعه وسامانه اماکن ورزشی کرمان (رایا دانا) با حضور وزیرورزش وجوانان، استاندار، مجمع نمایندگان، سمن‌ها و جامعه ورزشی استان کرمان رونمایی شد...
1396/05/02
طرح توسعه و سامانه اماکن ورزشی کرمان رونمایی شد. به گزارش ایرنا، طرح توسعه وسامانه اماکن ورزشی کرمان (رایا دانا) با حضور وزیرورزش وجوانان، استاندار، مجمع نمایندگان، سمن‌ها و جامعه ورزشی استان کرمان رونمایی شد.
مکان‌ها و سانس‌های ورزشی با طرح توسعه و سامانه اماکن ورزشی کرمان به راحتی از طریق سایت قابل دسترسی و جست و جو است.
استاندار کرمان در نشست صمیمی با سمن‌ها و هیات‌های ورزشی کرمان با حضور وزیر ورزش و جوانان در تالار برق این شهر در این آیین گفت: باید ورزش را در استان کرمان همگانی کرد زیرا ورزش جزء شاخص‌های توسعه ای کشور و این استان است.
علیرضا رزم حسینی افزود: استان کرمان در دولت تدبیر و امید دارای نقشه راه ورزشی شده است. وی تصریح کرد: سند و نقشه راه ورزشی کرمان توسط کارشناسان و جامعه ورزشی این استان نوشته شده و دولت نیز اجرای این سند را پشتیبانی می‌کند.
استاندار کرمان گفت: در بخشی از این سند تمام اماکن ورزشی و اماکنی که امکان ورزش را دارند از جمله مساجد، دانشگاه، مدارس در شهرستان‌ها و بخش‌های این استان به کمک ورزش آمده و به امر ورزش می‌پردازند. وی افزود: این سامانه به منظور آوردن امکانات استان کرمان به امر ورزش طراحی شده زیرا می‌توان از منابع موجود در شهرستان‌ها در ورزش استفاده کرد. وزیر ورزش و جوانان هم از اختصاص بیش از 2 میلیارد تومان به منظور تکمیل و تجهیز پیست دوچرخه سواری خاتم الانبیاء (ص) شهر کرمان خبر داد. مسعود سلطانی فر افزود: امیدواریم با تخصیص این اعتبارات، این پروژه تا پایان سال جاری تکمیل شود و به بهره برداری برسد. وی همچنین از مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان خواست پیشرفت پیست دوچرخه سواری خاتم الانبیاء (ص) را پیگیری کند. با پیگیری‌های نماینده عالی دولت در استان کرمان و در سفر وزیر ورزش و جوانان اعتباری بیش از 2 میلیارد تومان برای تکمیل و تجهیز این مجموعه اختصاص یافت و بهره برداری از این مجموعه تا پایان سال جاری، می‌تواند کرمان را به یکی از قطب‌‌های اصلی برگزاری مسابقات بین المللی تبدیل کند.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code