موضوعات
کرمان

برخورد جدی با تخلفات سرویس‌های مدارس

نویسنده:
با آغاز سال تحصیلی جدید و افزایش سفرهای درون استانی و به ویژه رفت و آمد سرویس مدارس در شهر، جلوگیری از تخلف رانندگان و افزایش ایمنی در تردد وسایل نقلیه مورد توجه قرار گرفته است...
1396/07/05
با آغاز سال تحصیلی جدید و افزایش سفرهای درون استانی و به ویژه رفت و آمد سرویس مدارس در شهر، جلوگیری از تخلف رانندگان و افزایش ایمنی در تردد وسایل نقلیه مورد توجه قرار گرفته است.
در کرمان راننده متخلف حادثه سرویس دانش آموزان شهر کرمان بازداشت شد.
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان کرمان با اشاره به آخرین وضعیت جزئیات حادثه تصادف مینی بوس دانش آموزان در شهر کرمان گفت: دادستانی به عنوان مدعی العموم تمام مقصران این حادثه که با قصور و کوتاهی عامل بروز این حادثه شده اند را تحت تعقیب قضایی قرار داده است.
به گزارش روابط عمومی دادگستری کل استان کرمان، دادخدا سالاری در نشست شورای قضایی در مجتمع 22 بهمن با حضور رئیس کل دادگستری استان کرمان افزود: تحقیقات اولیه حکایت از آن دارد که وسیله نقلیه استفاده شده فاقد مجوز سرویس مدارس بوده و در حال حاضر راننده متخلف بازداشت شده است.
این مقام قضایی خاطرنشان کرد: مسئولان ذیربط آموزش و پرورش در این زمینه به دادسرای عمومی و انقلاب کرمان احضار شده اند.
سالاری گفت: یک دستگاه مینی بوس به علت نقص فنی در سیستم ترمز با یک دستگاه نفتکش که از شرکت نفت به مقصد جایگاه سوخت خیابان شهاب کرمان بارگیری شده بود، برخورد می‌کند.
وی تصریح کرد: در مجموع در این حادثه هفت نفر از دانش آموزان به صورت سرپایی در محل حادثه معاینه و ترخیص می‌شوند و چهار نفر دیگر به علت شکستگی دست و پا و پارگی لب به بیمارستان منتقل می‌شوند.
این مقام قضایی اظهار کرد: خودروی استفاده شده برای حمل دانش آموزان یک دستگاه مینی بوس بنز مدل سال 62 بوده که به عنوان جایگزین سرویس اصلی مدرسه استفاده شده است.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code