موضوعات
کرمان

آموزش بوم گردی درکرمان

نویسنده:
آموزش، پیش نیاز موفقیت طرح‌های بوم گردی در کرمان است...
1396/05/28
آموزش، پیش نیاز موفقیت طرح‌های بوم گردی در کرمان است. مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمان گفت: 100 مدیر اقامتگاه‌های بوم گردی این استان با همکاری موسسه گردشگری هفتواد کویر در روستای جرجافک زرند آموزش می‌بینند. به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمان، محمود وفایی با اشاره به برگزاری کارگاه آموزشی و کاربردی با عنوان اصول توسعه پایدار با بهره مندی از تجارب موفق مدیران اقامتگاه‌های بوم گردی کشور افزود: این کارگاه آموزشی با حضور اکبر رضوانیان مدرس دانشگاه و دبیر هیئت موسس انجمن اقامتگاه‌های بوم گردی ایران برگزار شد.
وی با اشاره به سرفصل‌های این دوره آموزشی اظهار کرد: اصول گردشگری پایدار و مدیریت منابع انسانی بومی در این کارگاه آموزش داده شد.
وی تصریح کرد: استان کرمان دارای 120 اقامتگاه بوم گردی است که مدیران این اقامتگاه‌ها به منظور ارائه خدمات گردشگری لازم نیاز مبرم به آموزش دارند.
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمان ادامه داد: این کارگاه آموزشی برای 2 سال متمادی در استان کرمان برگزار می‌شود که درسال گذشته بیش از 70 مدیر در این کارگاه شرکت داشته اند.
وی گفت: به افرادی که در این دوره‌ها شرکت می‌کنند گواهینامه پایان دوره از سوی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری اعطا می‌شود.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code