موضوعات
کرمان

افزایش فضای درمانی در استان کرمان

نویسنده:
عملیات مقدماتی احداث بیمارستان‌های جیرفت و کهنوج از توابع استان کرمان در حال انجام است...
1396/05/17
عملیات مقدماتی احداث بیمارستان‌های جیرفت و کهنوج از توابع استان کرمان در حال انجام است.
معاون توسعه و نیروی انسانی دانشگاه علوم پزشکی جیرفت گفت: دانشگاه علوم پزشکی جیرفت به دلیل فاصله با استانداردهای لازم، باید تلاش زیادی برای جذب اعتبارات لازم و تکمیل پروژه‌ها انجام دهد.
به گزارش ایسنا، محمدرضا بیرجندی با اشاره به این‌که با سیاستگذاری‌های انجام شده در دانشگاه، اقدامات بسیار خوبی برای توسعه انجام شده است، گفت: دستاوردهای عمرانی چهار سال گذشته دانشگاه در حوزه بهداشت و درمان بسیار مطرح است.
معاون توسعه و نیروی انسانی دانشگاه علوم پزشکی جیرفت با بیان این‌که در راستای تأمین زیرساخت‌های مورد نیاز دانشگاه، پروژه‌های متعددی باید احداث شود، افزود: این موضوع باید عملی شود تا کمبود فضاهای فیزیکی به ویژه در حوزه آموزش نیز برطرف شود.
بیرجندی بیان کرد: بیمارستان‌های جیرفت و کهنوج پروژه‌های جدیدی هستند که در حوزه دانشگاه تعریف شده و جزو پروژه‌های ملی هستند که کارهای مقدماتی آنها انجام شده است.
وی اظهارکرد: در راستای ماندگاری پزشکان متخصص در منطقه باید زمینه لازم فراهم شود تا مردم از این موقعیت بیشتر استفاده کنند.
معاون توسعه و نیروی انسانی دانشگاه علوم پزشکی جیرفت با اشاره به برگزاری جشنواره عمران سلامت در وزارت بهداشت گفت: در این جشنواره ازدانشگاه علوم پزشکی جیرفت در زمینه تکمیل پروژه‌های بهداشتی تجلیل شد که این تجلیل با بررسی دقیق صورت گرفته است.
وی خاطر‌نشان کرد: قبل از اجرای این پروژه‌ها کمبودهای زیادی در زمینه خانه بهداشت درشهرستان‌های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی جیرفت داشتیم اما با بهره‌برداری ازفازنخست بسیاری ازمشکلات رفع شد و فاز دوم نیز درحال اجراست.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code