موضوعات
زنجان

990 پایگاه جشن عاطفه‌ها در استان

نویسنده:
مدیرکل کمیته امداد استان گفت: امسال 990 پایگاه جمع‌آوری کمک‌های مردمی برای دانش آموزان تحت حمایت این نهاد در استان دایر می‌شود که رویکرد برگزاری جشن عاطفه‌ها توجه به ارتقای کیفیت برگزاری این مراسم ملی و معنوی با ایجاد ارتباط چهره به چهره با افراد خیر است...
1396/06/22
مدیرکل کمیته امداد استان گفت: امسال 990 پایگاه جمع‌آوری کمک‌های مردمی برای دانش آموزان تحت حمایت این نهاد در استان دایر می‌شود که رویکرد برگزاری جشن عاطفه‌ها توجه به ارتقای کیفیت برگزاری این مراسم ملی و معنوی با ایجاد ارتباط چهره به چهره با افراد خیر است.
به گزارش ایرنا«هدایت صفری» افزود: در طول سال 2 جشن گسترده توسط این نهاد برای جمع‌آوری کمک‌های مردمی به نیازمندان برگزار می‌شود.
وی ادامه داد: جشن عاطفه‌ها برای تامین نیازهای دانش‌آموزان تحت حمایت کمیته امداد در آستانه بازگشایی مدارس و جشن نیکوکاری باهدف تامین منابع مالی مورد نیاز برای خدمت‌رسانی به خانواده‌های نیازمند تحت حمایت در آستانه سال نو برگزار می‌شود.
وی اظهار کرد: جشن عاطفه‌ها امسال با شعار «مهر در انتظار همدلی» در این استان و همزمان با سراسر کشور 23 شهریور در پایگاه‌های کمیته امداد، 24شهریور در مصلا‌ها و 19 مهر در مدارس استان برگزار می‌شود.
صفری بیان کرد: جمع‌آوری کمک‌های مردمی برای تامین هزینه‌های موردنیاز دانش آموزان تحت حمایت کمیته امداد از ابتدای شهریور سال جاری آغازشده که از ابتدای اجرای این طرح تاکنون مبلغ 197میلیون تومان جمع‌آوری و به‌ صورت هدفمند در بین دانش آموزان نیازمند توزیع شده است.
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان ادامه داد: سال گذشته 921 میلیون تومان در قالب جشن عاطفه‌ها به دانش آموزان تحت حمایت کمیته امداد کمک شد.
بر این اساس پیش بینی می‌شود امسال برای تامین هزینه‌های تحصیلی و تهیه کیف، کفش، پوشاک و لوازم‌التحریر مورد نیاز دانش آموزان تحت حمایت کمیته این نهاد در قالب جشن عاطفه‌ها یک میلیارد و 300 میلیون تومان کمک‌های مردمی جمع‌آوری شود.
وی اظهار کرد: بسترسازی‌های لازم برای توسعه مشارکت خیران به صورت الکترونیکی و غیرحضوری در جشن عاطفه‌های امسال انجام گرفته و خیران می‌توانند با شماره‌گیری #1*8877* و نرم‌افزار سکه کمک‌های خود را به دانش آموزان تحت حمایت کمیته امداد از طریق تلفن همراه پرداخت کنند.
 ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code