موضوعات
زنجان

ورزش زنجان حامی مالی ندارد

نویسنده:
مدیرکل ورزش و جوانان استان گفت: ورزش زنجان حامی مالی ندارد و این وضعیت در شأن ورزش و ورزشکاران ما نیست...
1396/09/13
مدیرکل ورزش و جوانان استان گفت: ورزش زنجان حامی مالی ندارد و این وضعیت در شأن ورزش و ورزشکاران ما نیست.
به گزارش مهر «علی جوان» با بیان اینکه تعداد قهرمانی‌های ورزش استان از بسیاری استان‌ها بالاتر است، افزود: زنجان در زمینه ورزش دارای جایگاه ویژه و ارزشمندی است و ورزشکاران ما در بسیاری از اعزام‌های برون‌مرزی در قالب تیم ملی یا تیم‌های باشگاهی حضور دارند.
وی با بیان اینکه ورزش استان در سطح بین‌المللی قهرمانان زیادی دارد، اظهار کرد: در سال جاری ورزشکاران آقا و خانم در رشته‌های ورزشی  مختلف در سطح بین‌المللی موفقیت‌های خوبی کسب کردند.
مدیرکل ورزش و جوانان استان با بیان اینکه زنجان حامی مالی ندارد، ابراز کرد: متأسفانه شرکت‌ها و کارخانه‌های فعال در استان حمایت خوبی از ورزش ندارند.
جوان با بیان اینکه واحدهای تولیدی از امکانات استان برای توسعه کار خود استفاده می‌کنند، افزود: با وجود این‌، واحدهای تولیدی دست ورزش استان را نمی‌گیرند.
وی بر ورود بخش خصوصی به حوزه ورزش تأکید کرد و یادآور شد: باید فضا را به سمتی ببریم که نگرانی‌ها در حوزه ورزش را به حداقل برسانیم و ورزش استان را توسعه بدهیم.
مدیرکل ورزش و جوانان استان ابراز کرد: حمایت بخش خصوصی از ورزش باعث می‌شود ورزش استان در رده‌های بین‌المللی موفق باشد و تحقق این امر برای استان بسیار مثبت است.
جوان با بیان اینکه ظرفیت‌های جوانان باید مورد توجه قرار بگیرد، تصریح کرد: سرمایه‌گذاری روی نسل جوان سرمایه‌گذاری برای آینده است و در استان این امر مهم باید مورد توجه قرار گیرد.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code