موضوعات
زنجان

ورزشکاران زنجانی رکورد ورودی مسابقه‌های آسیایی جاکارتا را به دست آوردند

نویسنده:
رئیس هیات ورزش جانبازان و معلولان استان گفت: چند ورزشکار شاخص و توانمند این هیات در رقابت‌های دو و میدانی لیگ باشگاه‌های ایران موفق به کسب رکورد ورودی به مسابقات آسیایی جاکارتا شدند...
1396/06/15
رئیس هیات ورزش جانبازان و معلولان استان گفت: چند ورزشکار شاخص و توانمند این هیات در رقابت‌های دو و میدانی لیگ باشگاه‌های ایران موفق به کسب رکورد ورودی به مسابقات آسیایی جاکارتا شدند.
به گزارش ایرنا«مهدی مرادی» افزود: در این مسابقات که با شرکت 19 تیم در مشهد و در 2 بخش مردان و زنان برگزار شد تیم زنجان مقام سوم را کسب کرد.
وی اظهار کرد: حبیب الله ندرلو، پرویز گل پسند، احمد اجاقلو، جلیل باقری، مرتضی محمدی، مهدی مرادی، ژیلا یوسفی، پروین مقدم، سولماز بازرگان و مریم آقامیرزایی ورزشکاران اعزامی زنجان به این مسابقات بودند.
مرادی با بیان این‌که تیم زنجان با 2 مربی مرد و 2 مربی زن در این مسابقات حضور داشت، بیان کرد: مربیگری بانوان بر عهده ویدا مظهر و ماهرخ مرادی و مربیگری مردان نیز بر عهده علی سلیمی و هادی دودانگه بود.
وی اضافه کرد: در این رقابت‌ها تیم‌های خوزستان و آذربایجان‌شرقی به ترتیب مقام نخست و دوم را کسب کردند.
رئیس هیات ورزش دو و میدانی جانبازان و معلولان استان گفت: 20 شهریور جاری نیز تیم جوانان زنجان به مسابقات دو و میدانی انتخابی تیم ملی جانبازان و معلولان ایران اعزام خواهد شد.
مرادی افزود: ورزشکاران منتخب این رقابت‌ها به اردوی تیم ملی برای اعزام به رقابت‌های امارات دعوت خواهند شد و امید است ورزشکاران زنجان نیز در ردیف برترین‌ها قرار گیرند.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code