موضوعات
زنجان

مرحله دوم جشن عاطفه‌ها در هزار مدرسه

نویسنده:
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد امام خمینی(ره) استان گفت: مرحله دوم جشن عاطفه‌ها در هزار و 50 مدرسه این استان همزمان با ماه محرم و با عنوان «مهر عاطفه‌ها» برگزار می‌شود...
1396/07/19
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد امام خمینی(ره) استان گفت: مرحله دوم جشن عاطفه‌ها در هزار و 50 مدرسه این استان همزمان با ماه محرم و با عنوان «مهر عاطفه‌ها» برگزار می‌شود.
به گزارش ایرنا«رضا حسنلو» افزود: طبق برنامه ریزی انجام گرفته و با مشارکت دستگاه‌های متولی پایگاه‌های مهر عاطفه‌ها در 55 درصد از مدارس استان برای جمع‌آوری کمک‌های دانش آموزان مستقر می‌شود.
وی اظهار کرد: بر این اساس، کمک‌های جمع‌آوری‌شده در هر مدرسه توسط مدیران و اولیای مدارس و با نظارت کمیته امداد بین دانش آموزان نیازمند همان مدرسه توزیع می‌شود.
حسنلو افزود: علاوه بر همکاری اداره کل آموزش و پرورش استان در اجرای این برنامه، از ظرفیت بسیج دانش‌آموزی و دانشجویی در برگزاری مهر عاطفه‌ها استفاده خواهد شد.
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد امام خمینی(ره) استان ادامه داد: 64 هزار پاکت مهر عاطفه‌ها نیز در مدارس استان برای جمع‌آوری کمک‌های نقدی دانش آموزان توزیع خواهد شد که این طرح از ابتدای هفته جاری و از طریق سازمان دانش‌آموزی انجام گرفته است.
وی اظهار کرد: خیران زنجانی در مرحله اول جشن عاطفه‌ها یک میلیارد و 321 میلیون تومان کمک کردند و در این بخش 102 درصد از برنامه هدفگذاری شده استان محقق شده است.
حسنلو بیان کرد: این در حالی است که خیران این استان در قالب جشن عاطفه‌های سال گذشته 921 میلیون تومان کمک کرده‌اند.وی افزود: میزان مشارکت مردم استان در جشن عاطفه‌ها در مرحله اول امسال نسبت به آمار نهایی سال گذشته 43 درصد افزایش داشته است.
مراسم مهر عاطفه‌ها با همکاری اداره آموزش‌وپرورش استان و بر اساس تفاهمنامه همکاری بین معاونت پرورشی این اداره 19 مهر امسال در مدارس تعیین شده این استان برگزار می‌شود.

ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code