موضوعات
زنجان

فرسودگی مدارس؛ مهم‌ترین چالش آموزشی‌ ابهر

نویسنده:
مدیر آموزش و پرورش ابهر، مهم‌ترین چالش‌ آموزش و پرورش ابهر را فرسودگی مدارس عنوان کرد...
1396/07/18
مدیر آموزش و پرورش ابهر، مهم‌ترین چالش‌ آموزش و پرورش ابهر را فرسودگی مدارس عنوان کرد.
به گزارش ایسنا «موسی رضایی» اظهار کرد: در حال حاضر 198 باب مدرسه شهری و روستایی در ابهر برای تحصیل دانش‌آموزان در مقاطع مختلف فعالیت دارد که در این تعداد مدرسه 26 هزار دانش‌آموز مشغول به تحصیل هستند.
وی با اشاره به این که مهم‌ترین چالش‌ آموزش و پرورش ابهر فرسودگی مدارس است، اظهار کرد: حضور خیران مدرسه‌ساز از جمله مؤلفه‌هایی است که می‌تواند کمک‌کار آموزش و پرورش در این زمینه باشد و با آغاز سال تحصیلی جدید روند تکمیل پروژه نیمه‌کاره خیرساز «کردبچه» با اعتباری بالغ بر یک میلیارد تومان شروع شده است.
مدیر آموزش و پرورش ابهر، یکی دیگر از چالش‌های فراروی آموزش و پرورش ابهر را کمبود نیروی انسانی عنوان و اظهار کرد: برای حل این مشکل استفاده از طرح بسته‌های حمایتی در دستور کار قرار گرفته و با مشارکت سازمان‌های آموزشی غیرانتفاعی این مسأله تا حدی برطرف شده است.
رضایی با اشاره به این که هیچ کاری بدون مشارکت و همکاری به نتیجه دلخواه نخواهد رسید، تأکید کرد: کسب رتبه برتر در جشنواره شهید رجایی، افزایش میانگین نمرات نهایی دانش‌آموزان، کسب رتبه‌های تک‌رقمی و زیر هزار توسط دانش‌آموزان، کسب ۳۸ عنوان برتر کشوری در پرتال مدارس، از جمله موفقیت‌های کسب‌شده توسط آموزش و پرورش است که این موفقیت حاصل تلاش همه عوامل مؤثر در حوزه تعلیم و تربیت ابهر است.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code