موضوعات
زنجان

صدای همشهری

نویسنده:
88932308-021 یا 1 0 2 3 6 3 3 3-4 2 0 [ستون صدای همشهری برای بازتاب مشكلات شما شهروندان است تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای گفتن مشکلات خود با شماره فوق (دفتر همشهری) تماس بگیریدیا به شماره09127423870 پیامک بزنید.]
1396/09/14
  نظارت بر ائل‌داغی
از مسئولان مربوطه خواهشمندیم حداقل یک بار هم که شده به حاشیه خیابان‌های ائل‌داغی توجه کنند و برای جمع‌آوری زباله‌های رهاشده که منظره زشتی را در این منطقه به وجود آورده است، فکری بکنند.
رفیعی از زنجان

  برنامه‌ریزی برای کشت
از مسئولان جهاد کشاورزی خواستاریم برای تعدیل قیمت‌‌ها و سامان دادن به آشفتگی بازار محصولات کشاورزی برنامه‌ریزی جامعی داشته باشند تا هم قیمت میوه  ثابت بماند و هم کشاورزان متضرر نشوند.
محمود احمدی از زنجان

  کارگران ساختمانی
از مسئولان خواستاریم به وضعیت کارگران ساختمانی رسیدگی کنند. این کارگران مجبورند در میدان­های دروازه ارگ و پانزده‌خرداد بایستند و منتظر بمانند تا شاید بتوانند کاری پیدا کنند. آیا بهتر نیست مکان مشخصی برای این قشر زحمتکش تعیین شود؟
سپیده نظری از زنجان

  نبود پیاده‌رو
اغلب معابر منطقه بی‌سیم بدون پیاده‌رو هستند. چندین سال است که اهالی بی‌سیم با مشکلات متعددی در حوزه شهری روبه‌رویند و روند توسعه این منطقه به کندی پیش می‌رود. از شهرداری تقاضا داریم در ارائه خدمات شهری به چنین مناطقی هم توجه کند و عدالت را در این خصوص رعایت کند.
سمیرا طاهری از زنجان

  وضعیت نامناسب پیاده‌رو
وضعیت سنگفرش‌های  پیاده‌‌روهای خیابان سعدی وسط بسیار نامناسب است. از شهرداری درخواست می‌كنیم به دلیل اینكه این نقطه مركز شهر محسوب می‌شود و تردد در آن زیاد است، سنگفرش‌های آن را تعویض كند.
علی یاری از زنجان

  نبود بانک سپه
نبود بانک سپه در طارم به معضل بزرگی تبدیل شده است. در این شهرستان 50هزار نفری نیاز است كه چنین بانكی ایجاد شود. از فرماندار طارم خواستاریم به این موضوع رسیدگی كند.
موسوی از طارمارسال پیام اشتراک 
 
 Security code