موضوعات
زنجان

صدای همشهری

نویسنده:
021-8932308 یا 1 0 2 3 6 3 3 3-4 2 0 [ستون صدای همشهری برای بازتاب مشكلات شما شهروندان است تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای گفتن مشکلات خود با شماره فوق (دفتر همشهری) تماس بگیریدیا به شماره09127423870 پیامک بزنید.]
1396/09/13
  جدول میدان انقلاب
بارها در مورد وضعیت جدول‌های میدان انقلاب زنجان که نقطه مرکزی شهر است در ستون صدای همشهری نوشته شده است اما شهرداری در این خصوص کاری انجام نمی‌دهد. امیدواریم حداقل برای ایام عید شاهد جدول‌های جدید در این نقطه باشیم.
مریم نوری- زنجان

  وضعیت  بد کوچه‌های منتهی به بازار
کوچه‌های منتهی به بازار زنجان به خصوص کوچه باشگاه و سید فتح الله در وضعیت خوبی به سر نمی‌برند. آسفالت نامناسب عبور و مرور را سخت کرده است. از شهرداری تقاضا می‌شود به این مورد رسیدگی کند.
محمود احمدی- زنجان

  ساختمان پزشکان
بیشتر مطب پزشکان در خیابان‌هایی مستقر شده است که ترافیک شدیدی دارند و از طرفی این ساختمان‌ها استاندارد لازم را برای این موضوع ندارند. با این حال هنوز پزشکان تمایل دارند در این نقاط مستقر شوند و طبابت کنند .
مریم صبوری- زنجان

  اتوبوس خدمت
شهردار جدید زنجان از حرکت اتوبوس خدمت در محله‌های مختلف خبر داده است. امیدواریم چنین حرکت‌هایی نمادین و مقطعی نباشد تا شاهد تاثیرات مثبت آن بر آبادانی شهر باشیم.
علی خسروی- زنجان

  گرانی لباس
گرانی لباس در زنجان با توجه به درآمد کم خانوارها بیداد می‌کند. در زنجان یک لباس با یک برند مشخص با قیمت‌های مختلف فروخته می‌شود. حتی اگر این لباس‌ها در مغازه‌های کنار هم در یک خیابان فروخته شوند. آیا اتحادیه مربوطه به این مسأله توجهی نمی‌کند و نمی‌خواهد نظارتی در این خصوص انجام دهد؟
شبنم مرتضوی- زنجان

  سالن نمایش
هنرمندان زنجانی در حوزه تئاتر با مشکل کمبود سالن نمایش برای تمرین و اجرا مواجه هستند. قرار بود سالنی در این خصوص ساخته شود، اما همچنان این موضوع به سرانجام نرسیده است. امیدواریم اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی هر چه زودتر سالنی جدید برای هنرمندان شهر فراهم کند.
میثم خلیلی- زنجانارسال پیام اشتراک 
 
 Security code