موضوعات
زنجان

صدای همشهری

نویسنده:
021-88932308 یا 1 0 2 3 6 3 3 3-4 2 0 [ستون صدای همشهری برای بازتاب مشكلات شما شهروندان است تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای گفتن مشکلات خود با شماره فوق (دفتر همشهری) تماس بگیریدیا به شماره09127423870 پیامک بزنید.]
1396/09/12
  رایزنی اقتصادی
حال که روابط تجاری با کشورهای خارجی رو به بهبود است، از رایزنان اقتصادی اتاق بازرگانی استان خواستاریم در اطلاع‌رسانی این موضوع که کشورهای خارجی به دنبال چه محصولات و چه کالاهایی از استان هستند تلاش بیشتری داشته باشند تا سرمایه‌گذاران هم بتوانند از این فرصت استفاده کنند.
شهره خلیلی از زنجان

  قطب آی تی
سال گذشته تصویب شد زنجان قطب آی-تی شود. با این حال هنوز زیر ساخت‌های این طرح آماده نیست. می‌خواستم بدانم چه زمانی شاهد اجرایی شدن این طرح خواهیم شد.
لیلا مدیری از زنجان

  ساختمان پزشکان
از پزشکان شهر خواستاریم در انتخاب محل مطب دقت بیشتری کنند تا بیماران مجبور نباشند پله‌های ساختمان پزشکان را با هزاران زحمت بالا بروند. هم اکنون استقرار پزشکان در ساختمان زرتشت که تا طبقه اول بدون آسانسور است بیماران را با مشکل مواجه کرده است.
یک شهروند

  کارگران ساختمانی
کارگران ساختمانی با مشکلات فراوانی مواجه هستند از حقوقشان گرفته تا بیمه و امنیت شغلی. مسئولان فکری برای رسیدگی به حال روز کارگران ساختمانی که این روزها با سرد شدن هوا مشکلاتشان چند برابر می‌شود، بکنند.
علی مرادی از زنجان

  جلوگیری از آسیب‌های اجتماعی در دانش آموزان
از مسئولین استانی به خصوص آموزش و پرورش می‌خواهیم برای آموزش دانش‌آموزان در سنین راهنمایی و دبیرستان در مورد آسیب‌های اجتماعی و خطراتی که آنها را تهدید می‌کند تلاش بیشتری کنند و به طور کامل اطلاع رسانی بکنند.
رضا عیوبی از زنجان

  راهداری
در آغاز فصل زمستان و کولاک‌های جاده‌ای هستیم از مسئولین اداره راه می‌خواهم برای جلوگیر از مسدود شدن راه‌های روستایی پیش از بارش‌های سنگنین تدابیری بیندیشند.
الهام عابدی از زنجانارسال پیام اشتراک 
 
 Security code