موضوعات
زنجان

صدای همشهری

نویسنده:
021-88932308 یا 1 0 2 3 6 3 3 3-4 2 0 [ستون صدای همشهری برای بازتاب مشكلات شما شهروندان است تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای گفتن مشکلات خود با شماره فوق (دفتر همشهری) تماس بگیریدیا به شماره09127423870 پیامک بزنید.]
1396/09/11
  آمادگی در بحران
زلزله در کرمانشاه به همه ما نشان داد که باید برای مواقع بحرانی همواره آماده باشیم. اما سوال اینجاست که زنجان تا چه اندازه در مقابل چنین بحران‌هایی آمادگی دارد. آیا مسئولان در این خصوص چاره‌ای اندیشیده‌اند؟ امیدواریم چنین اتفاقات تلخی هشداری جدی برای مسئولان و مردم باشد.
مینا حیدری- زنجان

  گرانی مرغ
قیمت مرغ هر‌از‌گاهی در زنجان اوج می‌گیرد و فروکش می‌کند. می‌خواستم بدانم دلیل نوسان قیمت این محصول چیست.
شبنم طاهری- زنجان

  تفاوت شهریه‌های کلاس‌های ورزشی
شهریه‌های کلاس‌های ورزشی، چه در باشگاه‌های دولتی و چه در باشگاه‌های خصوصی، از قانون خاصی پیروی نمی‌کند و هر باشگاهی قیمت خاص خودش را دارد. آیا اداره ورزش و جوانان بر این موضوع نظارتی ندارد؟
علی صارمی- زنجان

  زباله نریزیم
با اینکه سطل‌های زباله در خیابان‌ها جاگذاری شده است و انتظار می‌رود مردم زباله‌هایشان را در جای مخصوص بریزند، مشاهده می‌شود که کنار خیابان‌ها و کوچه‌ها پر از زباله است. آیا بهتر نیست شهر خود را تمیز نگه داریم و کار پاکبان‌های شهر را چندین برابر نکنیم؟
مریم اشراقی- زنجان

  منطقه 3
شهرداری منطقه 3 توانسته کارهای خوبی را در زمینه ایجاد فضای سبز و مبلمان شهری انجام دهد. امیدواریم این اقدامات مستمر باشد و بیشتر به ساماندهی این منطقه که جزو مناطق محروم است پرداخته شود.
سپیده کاشانی- زنجان

  نامگذاری معابر
از شهرداری انتظار می‌رود در نامگذاری معابر، میادین و اماکن عمومی دقت بیشتری به خرج دهد و نام‌های متناسب با محل مورد نظر را انتخاب کند تا اسامی انتخابی ناملموس نباشد.
علی عسگری- زنجانارسال پیام اشتراک 
 
 Security code