موضوعات
زنجان

صدای همشهری

نویسنده:
021-88932308 یا 1 0 2 3 6 3 3 3-4 2 0 [ستون صدای همشهری برای بازتاب مشكلات شما شهروندان است تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای گفتن مشکلات خود با شماره فوق (دفتر همشهری) تماس بگیریدیا به شماره09127423870 پیامک بزنید.]
1396/09/07
  زیرگذر ورودی به ایستگاه
ایستگاه راه آهن زنجان2  ورودی دارد که یکی از آنها زیرگذر است. این زیرگذر پله برقی ندارد و بسیاری از مسافران که معلول یا سالمند هستند پله‌ها را با سختی بالا و پایین می‌روند.
 از مسئولان راه‌آهن تقاضا می‌شود به این موضوع توجه کنند و برای حقوق شهروندان احترام بیشتری قائل باشند.
سحر عزیزی- زنجان

  نشت آب در پل
آیا نشت آب در پل سیدالشهدا(ع) آسیبی به این سازه نمی‌زند؟ چرا مسئولان پروژه کاری برای این نشتی انجام نمی‌دهند و جلو آن را نمی‌گیرند؟
علی اشرفی- زنجان

  کمبود تاکسی
تعداد تاکسی در مسیر اراضی بسیار کم است و اهالی این منطقه در مضیقه هستند. بسیاری از رانندگان تاکسی راغب نیستند در مسیر اراضی به سمت بلوار آزادی مسافر سوار کنند. آیا تاکسیرانی نمی‌خواهد برای رفع این معضل کاری انجام بدهد؟
مصطفی نهاوندی- زنجان

  ورودی بیمارستان‌ها
ورودی بیمارستان‌های زنجان و محوطه آنها مناسب و استاندارد نیست. بیشتر این فضاها دلگیر و کسالت‌آور است و برای همراهان بیماران که باید ساعت‌ها بیرون از بخش‌های بیمارستان باشند امکانات رفاهی وجود ندارد.
از مدیران بیمارستان‌ها انتظار می‌رود به این موضوع توجه بیشتری کنند.
سمیرا علیاری- زنجان

 رعایت ایمنی
ساخت و ساز در زنجان رونق گرفته است. این را می‌توان از ساختمان‌هایی که هر روز به شهر اضافه می‌شود، فهمید.
اما رعایت نکردن ایمنی در کار موضوع بسیار مهمی است که باید به آن توجه شود. بسیاری از کارگرانی که روی داربست کار می‌کنند کلاه ایمنی و لباس کار استاندارد ندارند. چرا کارفرمایان به این موضوع حساس نیستند؟
سعید حمیدی- زنجانارسال پیام اشتراک 
 
 Security code