موضوعات
زنجان

صدای همشهری

نویسنده:
88932308 -021یا 1 0 2 3 6 3 3 3-4 2 0 [ستون صدای همشهری برای بازتاب مشكلات شما شهروندان است تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای گفتن مشکلات خود با شماره فوق (دفتر همشهری) تماس بگیریدیا به شماره09127423870 پیامک بزنید.]
1396/09/05
  نبود روشنایی در پایانه
پایانه اتوبوس زنجان بدون روشنایی است  و بعد از غروب آفتاب این نقطه از شهر تاریک می‌شود. از شهرداری تقاضا داریم به این موضوع رسیدگی کند.
لیلا احمدی- زنجان

  زمین بلاتکلیف
زمین کنار مرکز ام. آر. ای در زنجان به صورت بلاتکلیف رها شده است. می‌خواستم بدانم این زمین متعلق به کدام نهاد است و چرا تعیین تکلیف نمی‌شود.
میثم نجات‌پور از زنجان

  آبگرفتگی معابر
با هر بارش باران بسیاری از معابر زنجان دچار آبگرفتگی می‌شوند و تردد وسایل نقلیه و عابران را دچار اختلال می‌کنند، از شهرداری خواهشمندیم به این موضوع رسیدگی کند.
لیلا نادری  از زنجان

  تشکر از پزشک
چند وقت پیش برای سونوگرافی نزد یکی از رادیولوژیست‌ها رفتم. نکته جالب در مورد این پزشک خوش رفتاری با بیماران و تخفیف به بیمارانی بود که از عهده هزینه سونوگرافی بر نمی‌آیند. امیدواریم این فرهنگ در بین پزشکان دیگر هم رایج شود و کمی هم به فکر جیب‌های خالی بیماران باشند.
مهسا هادی‌پور

  زباله مغازه‌داران
برخی از  مغازه‌داران زباله‌های خود را در جوی آب رها می‌کنند با اینکه جلوی در بیشتر این مغازه‌ها سطل زباله وجود دارد. ریختن زباله موجب گرفتگی جوی آب می‌شود، از مغازه‌داران می‌خواهیم این فرهنگ غلط را ترک کنند و برای حقوق سایر شهروندان ارزش قائل شوند.
مینا صادقی - زنجان

  خاموشی اتوبان
خاموشی چراغ‌های اتوبان زنجان- تبریز در شب موجب تصادفات زیادی در این محورها می‌شود. از مسئولان خواهشمندیم به این موضوع رسیدگی کنند.
احمد  حسنی -زنجان

 خط کشی جاده‌های دوطرفه
از مسئولان ساخت راه استان خواهشمندیم بعد از ساخت راه‌های دو طرفه بلافاصله اقدام به خط کشی جاده‌ها کنند تا شاهد تصادفات جاده‌ای نباشیم.
محمد اکبری - زنجانارسال پیام اشتراک 
 
 Security code