موضوعات
زنجان

صدای همشهری

نویسنده:
88932308-021 یا 1 0 2 3 6 3 3 3-4 2 0 [ستون صدای همشهری برای بازتاب مشكلات شما شهروندان است تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای گفتن مشکلات خود با شماره فوق (دفتر همشهری) تماس بگیریدیا به شماره09127423870 پیامک بزنید.]
1396/09/04
  آسفالت‌ریزی
از اعضای شورای شهر و شهرداری تقاضا داریم برای آسفالت‌ریزی کوچه مهتاب 3 واقع در پشت بیمارستان اقدام کنند. اهالی این منطقه برای تردد در این خیابان با مشکل مواجه هستند.
سینا احمدی-قیدار

  جدول گذاری
کوچه عقیق در خیابان شریعتی نیاز به جدول‌گذاری و آسفالت دارد در زمان بارندگی تردد در این کوچه امکان پذیر نیست . از شهرداری تقاضا داریم به این موضوع رسیدگی کنند.
جمعی از اهالی کوچه عقیق- قیدار

  نبود صنایع تبدیلی
نبود صنایع تبدیلی در استان موجب شده، بیشتر محصولات کشاورزی به شهرهای دیگر صادر شود یا اینکه این محصولات به دلیل نبود تنظیم بازار روی دست کشاورزان بماند. از مسئولان خواهشمندیم فکری به حال استقرار صنایع تبدیلی زیتون و سیر کنند.
محمود موسوی از طارم

  کمبود فضای سبز و امکانات رفاهی
با اینکه پونک یکی از شهرک‌های بزرگ زنجان به شمار می‌رود و به دلیل وجود مسکن مهر شهروندان زیادی را در خود جای داده است، اما هنوز اهالی این منطقه با  نبود امکانات رفاهی و تفریحی مواجهند. از مسئولان مربوطه به خصوص مدیریت شهری خواهشمندیم به این منطقه توجه بیشتری کنند.
مریم علیاری از زنجان

‌  ترافیک در خیابان سعدی جنوبی
ترافیک در خیابان سعدی جنوبی هر روز شدیدتر می‌شود، از طرفی وجود ایستگاه اتوبوس ، تاکسی و مسافرکشی رانندگان خودروهای شخصی که مسافر‌کشی می‌کنند رانندگی در این قسمت از شهر را مختل کرده است. از مسئولان مربوطه خواستاریم فکری به حال این خیابان شلوغ کنند.
سمیرا محبی از زنجان

  حرکت اتوبوس
از رانندگان اتوبوس خواهشمندیم حالا که هوا سرد شده و مسافران طاقت ایستادن در سرما را ندارند مدت زمان کمتری را در ایستگاه‌ها برای حرکت صرف کنند.
مریم مرادی - زنجانارسال پیام اشتراک 
 
 Security code