موضوعات
زنجان

صدای همشهری

نویسنده:
021-88932308 یا 1 0 2 3 6 3 3 3-4 2 0 [ستون صدای همشهری برای بازتاب مشكلات شما شهروندان است تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای گفتن مشکلات خود با شماره فوق (دفتر همشهری) تماس بگیریدیا به شماره09127423870 پیامک بزنید.]
1396/09/01
  نادیده گرفتن مرکز شهر
حد فاصل سبزه میدان تا میدان انقلاب مرکز شهر و قلب زنجان محسوب می‌شود، اما این مراکز از نظر زیباسازی نیاز به رسیدگی دارد. در حال حاضر رها شدن پروژه سبزه میدان و ایجاد گودال بزرگ در این منطقه، نیمه‌کاره ماندن سردر مسجد سید، نماهای تبلیغاتی مغازه‌ها و وضعیت میدان انقلاب موجب شده بافت قدیمی شهر مخدوش شود. امیدواریم شهرداری و مسئولان زنجان برای این اوضاع نابه‌سامان چاره ای بیندیشند.
زهرا امینی از زنجان

  ترافیک در اراضی ثبت
یکی از ساکنان خیابان پنجم منطقه اراضی ثبت هستم. تا چند سال پیش این خیابان یکی از خلوت ترین خیابان‌ها بود، اما حالا به دلیل بریدگی‌های زیادی که در این خیابان ایجاد شده با ترافیک و تجمع خودروها مواجهیم. این در حالی است که در شهرک کارمندان خبری از ترافیک نیست.
سیمین نادری از زنجان

  وضعیت بد سرویس بهداشتی
میدان سهروردی محل عبور مسافران برون شهری است. اما وضعیت سرویس بهداشتی این محل بسیار نامناسب است. تفاضا می‌شود به این موضوع رسیدگی شود.
سمیرا بیگدلی از قیداد

  تیر چراغ برق
ضمن تشکر از شرکت توزیع برق برای جانمایی تیرهای چراغ برق در خیابان آفتاب، از این شرکت درخواست می‌شود برای نصب روشنایی تیرهای جانمایی‌شده با سرعت بیشتری عمل کند.
مریم طاهری از زنجان

  واحدهای بدون مجوز
اغلب واحدهای صنفی و مغازه‌هایی که در کوچه‌ها و خیابان‌های فرعی فعالیت می‌کنند جواز کسب ندارند و همین مساله موجب شده تا این افراد از مالیات فرار کنند. از اتاق اصناف درخواست می‌شود به این موضوع رسیدگی کند.
مهسا حمیدی از زنجان

  ساختمان قدیمی راه آهن
حال که ساختمان جدید راه آهن افتتاح شده و مورد بهره برداری قرار گرفته است از مسئولان راه آهن شمال غرب درخواست می‌شود از ساختمان قدیمی این محل به عنوان محل فرهنگی یا موزه استفاده شود.
لیلا مجیدی از زنجانارسال پیام اشتراک 
 
 Security code