موضوعات
زنجان

صدای همشهری

نویسنده:
021-88932308 یا 1 0 2 3 6 3 3 3-4 2 0 [ستون صدای همشهری برای بازتاب مشكلات شما شهروندان است تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای گفتن مشکلات خود با شماره فوق (دفتر همشهری) تماس بگیریدیا به شماره09127423870 پیامک بزنید.]
1396/08/30
  حقوق معوق کارگران
  برخی از شرکت‌های پیمانکاری شهرداری حقوق نیروهایشان را سر موعد تعیین شده پرداخت نمی‌کنند. از طرفی  حقوق‌های پرداخت شده به دلایلی که معلوم نیست کم و زیاد می‌شود و اگر شخصی به اتفاقات رخ داده اعتراضی کند تاثیر گذار نیست.لطفاً این موضوع مورد توجه و اقدام مسئولین قرار گیرد.
یکی از کارگران شهرداری

  فرار مالیاتی
فرار مالیاتی از سوی برخی از صاحبان سرمایه افزایش پیدا کرده است. برخی از این افراد به دنبال راهی هستند تا به نوعی از پرداخت مالیات سرباز زنند. این در حالی است که از حقوق  کارگران مالیات کسر می‌شود. چرا عدالت در این مورد رعایت نمی‌شود؟
زهره شقاقی از زنجان

  بیکاری جوانان قیداری
بیشتر جوانان قیداری بیکار هستند. جوانان برای اینکه بیکار نمانند مجبورند نیسان بخرند  و با آن مشغول میوه فروشی شوند یا اینکه بساط دستفروشی در نقطه‌ای از شهر پهن کنند. مسئولان باید بدانند که معضل بیکاری در قیدار موجب افزایش طلاق و ناهنجاری‌های دیگر در شهر می‌شود. امیدواریم در دولت دوازدهم شاهد اتفاقات مهم در خصوص رفع معضل بیکاری باشیم.
سعید اسدی از قیدار

  حمله قلبی
بیشترین علل مرگ در ایران مربوط به تصادف‌های جاده‌ای و بیماری‌های قلبی است و در حال حاضر سن شیوع بیماری قلبی هم بسیار پایین آمده است. از دانشگاه علوم پزشکی خواستاریم به این موضوع اهمیت بیشتری بدهند و در مورد آگاهسازی مردم در مورد این  بیماری بیش از پیش تلاش کند.
سمیرا اصغری از طارم

  جدول‌گذاری
سال‌هاست کوچه‌های مسجد «یری بالا» نیاز به رسیدگی و توجه دارد اما تاکنون پیگیری‌ها و درخواست از شهرداری به جایی نرسیده است. این کوچه‌ها نیاز به جدول‌گذاری دارند.  چندین بار این موضوع به اطلاع شهرداری رسیده است اما بازخوردی نداشته است.
وزیری از اهالی منطقه



ارسال پیام اشتراک



 
 
 Security code