موضوعات
زنجان

صدای همشهری

نویسنده:
021-88932308 یا 1 0 2 3 6 3 3 3-4 2 0 [ستون صدای همشهری برای بازتاب مشكلات شما شهروندان است تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای گفتن مشکلات خود با شماره فوق (دفتر همشهری) تماس بگیریدیا به شماره09127423870 پیامک بزنید.]
1396/08/29
  تکلیف سهام عدالت چه شد؟
می‌خواستم بدانم بالاخره تکلیف سهام عدالت چه شد؟ سال‌های قبل تنها عده خاصی توانستند از مزایای آن بهره مند شوند و بقیه همچنان در صف باقی ماندند.
ثریا نجمی از زنجان

  طرح هادی
در بسیاری از روستاهای استان که از جمعیت بالایی برخوردار است طرح هادی اجرا شده اما روستاهایی با جمعیت پایین از این طرح محروم هستند. از مسئولان مربوطه خواهشمندیم به وضعیت روستاهایی با خانوار کم هم رسیدگی کنند.
علی مجیدی از ماهنشان

  هزینه‌های ازدواج
هزینه‌های مراسم ازدواج آنقدر بالاست که جوانان نمی‌توانند از عهده تأمین آن برآیند. درست است که میزان وام ازدواج افزایش پیدا کرده اما در مقابل سایر هزینه‌ها هم بالا رفته است. امیدواریم مسئولان فکری اساسی در این مورد بکنند.
فرهاد مجیدی از زنجان

  افزایش آمار ابتلا به سرطان
آمار مبتلایان به سرطان در حال افزایش است و از طرفی این بیماری صعب العلاج است و هزینه‌های درمانی بالایی را به بیمار و سیستم درمانی وارد می‌کند.  با تمام هشدارهای داده شده برای پیشگیری از این بیماری شاهد افرایش این بیماران هستیم. از مسئولان می‌خواهیم برای این موضوع فکری اساسی بکنند.
لیدا ملیحی از زنجان

  طرح تفصیلی
با اینکه به نظر می‌رسد با اجرای طرح تفصیلی در شهرزنجان  شاهد  تنظیم تراکم ساختمانی خواهیم شد اما بسیاری از صاحبان املاک به دلیل اینکه ممکن است با اجرای این طرح  فضای ملکشان محدود شود  و به فضای شهری اضافه شود اقدام به نوسازی و حتی خرید و فروش املاک خود نمی‌کنند. این موضوع باعث شده همچنان به این طرح به صورت جدی نگریسته نشود.
حمیده رسایی از زنجان

  گازرسانی
با وجود عبور خط لوله گاز از روستای قشقجه در قیدار هنوز اهالی این روستا از داشتن گاز محروم هستند. از مسئولان و نماینده قیدار خواستاریم برای رفع این مشکل گامی اساسی بردارند.
جمعی از اهالی قشقجهارسال پیام اشتراک 
 
 Security code