موضوعات
زنجان

صدای همشهری

نویسنده:
88932308 -021 یا 1 0 2 3 6 3 3 3-4 2 0 [ستون صدای همشهری برای بازتاب مشكلات شما شهروندان است تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای گفتن مشکلات خود با شماره فوق (دفتر همشهری) تماس بگیریدیا به شماره09127423870 پیامک بزنید.]
1396/08/27
  احترام به حقوق شهروندی
شهرداری اقدامات زیادی برای آگاهی مردم از حقوق شهروندی انجام داده است. با این حال هنوز بسیاری از شهروندان از حقوق خودشان ناآگاه هستند. در این زمینه بهتر است صدا و سیمای استان برنامه‌های جدید اجرا کند تا میزان آگاهی مردم بالا برود.
مجید خلفی -زنجان

  ظروف نذری
استفاده از ظروف یک‌بارمصرف پلاستیکی در بین مردم برای ارائه غذای نذری هنوز رواج دارد. امیدواریم مردم برای حفظ محیط زیست استفاده از این ظروف را به حداقل برسانند.
نسرین اوصانلو -زنجان

  ریشه یابی مشکلات جوانان
در حال حاضر میزان افسردگی در استان رو به افزایش است و این موضوع زنگ خطری برای نسل آینده است. از مسئولان می‌خواهم در یک پروژه تحقیقاتی این موضوع را بررسی کنند.
سمیرا محسنی -زنجان

  زباله در حاشیه شهر
حاشیه شهر زنجان تبدیل به زباله دانی شده است، به خصوص حاشیه زنجانرود. چنین حرکت‌هایی در سال‌های بعد تخریب محیط زیست را به دنبال خواهد داشت. از مسئولان خواهشمندیم در این خصوص قوانین بازدارنده وضع کنند تا جلو این اقدامات گرفته شود.
شیما عزیزی- زنجان

  نظافت اتوبوس‌ها
ما برای رفت و آمد در شهر از اتوبوس‌ها استفاده می‌کنیم. می‌خواستم از رانندگان بخواهم به نظافت داخل این اتوبوس‌ها رسیدگی کنند. حتی برای افزایش آگاهی و فرهنگسازی در داخل اتوبوس‌ها نوشته شود که مردم در حفظ بهداشت کوشا باشند.
مریم رفیعی- زنجان

  وضعیت مزار پایین
از شهرداری برای مناسب‌سازی مزارهای شهر تشکر می‌کنیم، اما انتقادی که داریم پایین بودن سرعت این عملیات‌هاست که رفت و آمد را برای مردم مشکل کرده است. از طرفی قبور هم آسیب می‌بینند.
مراد علیاری- زنجانارسال پیام اشتراک 
 
 Security code