موضوعات
زنجان

صدای همشهری

نویسنده:
021-88932308 یا 1 0 2 3 6 3 3 3-4 2 0 [ستون صدای همشهری برای بازتاب مشكلات شما شهروندان است تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای گفتن مشکلات خود با شماره فوق (دفتر همشهری) تماس بگیریدیا به شماره09127423870 پیامک بزنید.]
1396/08/24
  حقوق کم
یک سال است که با زحمت فراوان بالاخره توانستم در یکی از شرکت‌های خصوصی با مدرک لیسانس به عنوان کارگر استخدام شده‌ام. اما حقوق من و دیگر کارگران بسیار ناچیز است و گرهی از مشکلاتمان باز نمی‌کند. هیچ‌کدام  از کارگران با داشتن خانواده و مشکلات فراوان با این حقوق ناچیز نمی‌توانند سر کنند. از مسئولان خواستاریم به این موضوع رسیدگی کنند.
علی همتی از زنجان

  سهام عدالت
می‌خواستم بدانم بالاخره تکلیف سهام عدالت چه شد؟ سال‌های قبل تنها عده خاصی می‌توانستند از مزایای آن بهره مند شوند و بقیه همچنان در صف باقی مانده‌اند.
ثریا نجمی از زنجان

  طرح هادی
در بسیاری از روستاهای استان که از جمعیت بالایی برخوردار هستند طرح هادی اجرا شده، اما روستاهایی با جمعیت پایین از این طرح محرومند. از مسئولان مربوطه خواهشمندیم به وضعیت روستاهایی با جمعیت کم هم رسیدگی کنند.
علی مجیدی از ماهنشان

  متکدیان در شهر
تابستان تعداد متکدی‌ها در شهر زنجان زیاد بود. حال که در فصل سرد سال هستیم دوباره متکدیان در شهر ظاهر شده‌اند. با توجه به این وضعیت انگار طرح جمع‌آوری متکدیان به طور کامل اجرا نشده است.
سیما خالقی از زنجان

  هزینه‌های ازدواج
هزینه‌های مراسم ازدواج خیلی بالاست و جوانان نمی‌توانند از عهده تأمین آن برآیند. درست است که میزان وام ازدواج افزایش پیدا کرده اما در مقابل سایر هزینه‌ها هم بالا رفته است. امیدواریم مسئولان فکری اساسی در این مورد بکنند.
فرهاد مجیدی از زنجان

  تفریح زمستانی
در زنجان مکانی برای تفریح روزهای سرد سال وجود ندارد و همین موضوع باعث شده جوانان به قهوه خانه‌ها برای استعمال سیگار و قلیان روی بیاورند.لطفاً مسئولین چاره‌ای بیندیشند.
محسن راد از زنجانارسال پیام اشتراک 
 
 Security code