موضوعات
زنجان

صدای همشهری

نویسنده:
021-88932308 یا 1 0 2 3 6 3 3 3-4 2 0 [ستون صدای همشهری برای بازتاب مشكلات شما شهروندان است تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای گفتن مشکلات خود با شماره فوق (دفتر همشهری) تماس بگیریدیا به شماره09127423870 پیامک بزنید.]
1396/08/21
   زیرگذر ورودی به ایستگاه
ایستگاه راه آهن زنجان 2 ورودی دارد که یکی از آنها زیرگذر است. این زیرگذر پله برقی ندارد و بسیاری از مسافران که معلول یا سالمند هستند پله‌ها را با سختی بالا و پایین می‌روند. از مسئولان مربوطه تقاضا می‌شود به این موضوع توجه کنند و برای حقوق شهروندان احترام بیشتری قائل باشند.
سحر عزیزی- زنجان

   نشتی آب در پل
می‌خواستم بدانم آیا موضوع نشتی آب در پل سیدالشهدا(ع) آسیبی به این سازه نمی‌زند؟ علاوه بر این، چرا مسئولان پروژه کاری برای این نشتی انجام نمی‌دهند و جلو آن را نمی‌گیرند؟ لطفاً شفاف‌سازی شود.
علی اشرفی- زنجان

   کمبود تاکسی
تعداد تاکسی در مسیر شهرک اراضی بسیار کم است و اهالی این منطقه از این نظر در مضیقه هستند. بسیاری از رانندگان تاکسی راغب نیستند مسیر اراضی به سمت بلوار آزادی را بروند و مسافران با مشکل تردد به بخش‌های مختلف شهر روبه‌رو هستند. آیا تاکسیرانی نمی‌خواهد برای رفع این موضوع کاری انجام بدهد؟
مصطفی نهاوندی- زنجان

   ورودی بیمارستان‌ها
ورودی بیمارستان‌های زنجان و فضای موجود مناسب و استاندارد نیست. بیشتر این فضاها دلگیر و کسالت‌آور است و برای همراهان بیماران که باید ساعت‌ها در بیرون از بخش‌های بیمارستان‌ها باشند امکانات رفاهی وجود ندارد. ورودی بیمارستان‌ها از لحاظ زیباسازی ویژگی خاصی ندارد و از نظر روانی حس خوبی منتقل نمی‌کند. از مدیران بیمارستان‌ها انتظار می‌رود به این موضوع توجه بیشتری داشته باشند.
سمیرا علیاری- زنجان

   ایمنی در کار
ساخت و ساز در زنجان رونق گرفته است. این را می‌توان از ساختمان‌هایی که هر روز به شهر اضافه می‌شود فهمید. اما موضوعی که در این میان وجود دارد رعایت نکردن ایمنی در کار است. بسیاری از کارگران که روی داربست می‌روند کلاه ایمنی و لباس کار استاندارد ندارند. چرا کارفرمایان به این موضوع حساس نیستند؟
سعید حمیدی- زنجانارسال پیام اشتراک 
 
 Security code