موضوعات
زنجان

صدای همشهری

نویسنده:
021-88932308 یا 1 0 2 3 6 3 3 3-4 2 0 [ستون صدای همشهری برای بازتاب مشكلات شما شهروندان است تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای گفتن مشکلات خود با شماره فوق (دفتر همشهری) تماس بگیریدیا به شماره09127423870 پیامک بزنید.]
1396/08/20
  تشخیص نادرست پزشکان
اخیراً چند اشتباه پزشکی شهروندان را دچار دلهره کرده است، چند وقت پیش به علت تشخیص نادرست متخصص زنان و زایمان ، جان یک شهروند به خطر افتاده بود. از نظام پزشکی می‌خواهیم به  این موارد رسیدگی کند.
شادی زاهدی از طارم

 کاهش ساخت وساز
کارگر ساختمان هستم. گرانی در شهر موجب شده تعداد ساخت و سازها کاهش پیدا کند و کارگران زیادی در این فصل که هوای شهر مناسب است همچنان بیکار بمانند و نتوانند از پس هزینه‌های زندگی بربیایند.از مسئولین مدیریت شهری می‌خواهم از این کارگران هم درکارهای پروژه‌ای و فصلی استفاده کنند.
مهدی محرمی از زنجان

 پل‌های جوی‌های آب
پل‌های جوی‌های آب غیراستاندارد ساخته شده اند، تا جایی که هنگام گذر خودروها از روی این پل‌ها در جوی آب گیر می‌کنند و در برخی موارد لاستیک خودرو دچار خسارت می‌شود، از شهرداری خواستاریم به این موضوع رسیدگی کند.
علی منتظری از زنجان

 پارک در پیاده‌رو
برخی از شهروندان زنجانی این حق را به خود می‌دهند که خودروهایشان را مقابل منزلشان و در پیاده رو پارک و تردد را برای عابران سخت کنند. حتی تذکر و اعتراض به این مساله راه به جایی نمی‌برد، از شهروندان درخواست داریم به حقوق شهروندی یکدیگر احترام بگذارند.
لیلا مشفق از زنجان

  راه میانبر
به دلیل ترافیک زیاد خیابان‌ها در زنجان رانندگان ترجیح می‌دهند از کوچه‌ها برای میانبر زدن استفاده کنند. چرا مسئولان مدیریت شهری  به این مورد رسیدگی نمی‌کنند. با ایجاد پارکینگ و بازگشایی چند خیابان تا حدودی می‌توان از بار ترافیکی خیابان‌ها کاست که از شهرداری خواستاریم در این مورد اقدامات لازم را انجام دهد.
اشکان عمادی از زنجان

  اجاره مغازه‌ها
آیا نهاد یا سازمانی وجود ندارد تا بر نرخ اجاره مغازه‌ها نظارت کند، اجاره بهای مغازه‌ها با توجه به وضعیت اقتصادی در زنجان بسیار بالاست و بسیاری از کاسبان توانایی پرداخت این مبلغ ندارند.
شهرام جوادی از زنجانارسال پیام اشتراک 
 
 Security code