موضوعات
زنجان

صدای همشهری

نویسنده:
021-88932308 یا 1 0 2 3 6 3 3 3-4 2 0 [ستون صدای همشهری برای بازتاب مشكلات شما شهروندان است تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای گفتن مشکلات خود با شماره فوق (دفتر همشهری) تماس بگیریدیا به شماره09127423870 پیامک بزنید.]
1396/08/14
  خیریه‌ها
اینکه انسان‌ها حس انسان دوستانه و خیرخواهانه نسبت به یکدیگر داشته باشند بسیار کار پسندیده‌ای است، اما به دلیل افزایش تعداد خیریه‌ها و مشخص نبودن اهداف بسیاری از آنها مردم برای کمک به خیریه‌های گمنام باید تحقیق کنند. از مسئولان استان در حوزه اجتماعی می‌خواهیم که به این موضوع رسیدگی کنند.
علی خداکرمی از زنجان
 
  نظارت بر غذاخوری‌ها
از مسئولان خواستاریم نظارت بیشتری بر اماکن غذاخوری به خصوص در ایام تعطیلات و عزاداری‌ها داشته باشند. در روزهایی که تعداد مراجعان به غذاخوری‌ها افزایش پیدا می‌کند صاحبان غذاخوری‌ها با کیفیت پایین خدمات می‌دهند.
مصطفی چگینی از زنجان

  کمبود تخت بیمارستان
مادرم را مدتی در یکی از  بیمارستان‌های زنجان بستری کردم و کاملا مشهود است که کمبود تخت بیمارستانی مردم را می‌رنجاند. لطفا کمی به وضعیت بیمارستان‌ها رسیدگی کنید. تا بیماران در فضای بهتری معالجه شوند.
یک شهروند از زنجان

  وام‌های بانکی
دریافت تسهیلات بانکی در کشور   بسیار سخت و وقت‌گیر است. جدا از این موضوع کارمزد وام‌های بانکی بسیار بالاست و بسیاری از افراد از عهده پرداخت اقساط آن بر نمی‌آیند. از مسئولان خواستاریم به این موضوع توجه داشته باشند که درآمد بسیاری از افراد و مخارج بالا موجب می‌شود توان پرداخت اقساط را نداشته باشند.
مینا افشاری از زنجان

  حوادث جاده‌ای
حوادث جاده‌ای هر ساله بسیاری از شهروندان را به کام مرگ می‌کشد. چرا مسئولان فکری به حال این موضوع نمی‌کنند؟افزایش آمارهای سالیانه رسیدگی به  راه‌ها و جاده‌ها را ضروری‌تر می‌کند.
شهروند زنجانی

  کمک هزینه بهزیستی
با اینکه بهزیستی تمام تلاش خود را برای حمایت از معلولان می‌کند با این وجود 50 هزار تومانی که برای کمک هزینه به آنها تعلق می‌گیرد بسیار ناچیز است و گره از مشکلات آنها باز نمی‌کند. از مسئولان خواستاریم فکری به حال خانواده‌هایی که با داشتن فرزند معلول توانایی مالی ندارند بکنند.
وثوقی از زنجانارسال پیام اشتراک 
 
 Security code