موضوعات
زنجان

صدای همشهری

نویسنده:
021-88932308 یا 1 0 2 3 6 3 3 3-4 2 0 [ستون صدای همشهری برای بازتاب مشكلات شما شهروندان است تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای گفتن مشکلات خود با شماره فوق (دفتر همشهری) تماس بگیریدیا به شماره09127423870 پیامک بزنید.]
1396/08/13
  باغ‌شهر
رسیدگی به وضعیت باغ‌شهرها یکی از موضوعات مهم در زنجان بود، اما به دلایلی هنوز اقدام جدی در این زمینه انجام نشده است و حتی در مواردی اجرای قانون برای همه یکسان نیست. از دادستان درخواست می‌شود به‌جد این موضوع را پیگیری و با آن برخورد کنند.
مجید رسولی از زنجان

  انتقال نمایشگاه‌های خودرو به خارج از شهر
قرار بود نمایشگاه‌های خودرو به خارج از شهر منتقل شود. این مصوبه که مربوط به چند سال پیش است هنوز اجرایی نشده است. از شهرداری و شورای شهر درخواست داریم به این موضوع رسیدگی کنند و هرچه زودتر زمین این محل را تعیین کنند.
مرجان سیدی از زنجان

  انتقال ترمینال
ترمینال مسافربری زنجان در داخل محدوده شهری است و این موضوع موجب مزاحمت برای اهالی این منطقه شده است. بارها رفع این مشکل در صورت‌جلسه شهرداری و شورای شهر قرار گرفته، اما تاکنون اقدام عملی در این زمینه انجام نشده است. انتظار می‌رود مطالبات شهری بیش از پیش مورد توجه مسئولان قرار گیرد.
نرگس طاهری از زنجان

  ساخت و سازها و قطعی تلفن
چند روز پیش ساخت و سازی موجب اختلال در تلفن ثابت کوی فرهنگ زنجان شد. البته نیروهای مخابرات این مسئله را حل کردند، اما از سازندگان ساختمان‌ها درخواست می‌شود که با اصول و رعایت موارد امنیتی کارهای خود را پیش ببرند.
مریم صبوری از زنجان

  وسایل بازی کودکان
اغلب وسایل بازی کودکان در پارک‌ها و بوستان‌ها غیراستاندارد هستند. از مسئولان مربوطه تقاضا می‌شود به این موضوع توجه بیشتری کنند.
سپیده غریوی از زنجان

  حمایت از دستفروشان
در این روزهای سرد شاهد دستفروشی پیرمردها در خیابان‌های شهر به خصوص چهارراه انقلاب به سمت چهارراه سعدی هستیم. خواهشمندیم از این افراد و خانواده‌شان حمایت شود تا شاهد اینگونه صحنه‌ها نباشیم. چرا این افراد در این سن از حمایت‌ نهادهای مربوطه بی‌بهره‌اند؟
مریم محمدی از زنجانارسال پیام اشتراک 
 
 Security code